Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Soru Cevap Oyunu - Soru Cevap

Aşk Soru Cevap Oyunu

Aşk herkesin istediği herkesin düşündüğü herkesin hayatında bir kez olsun istediği bir durumdur. Ancak şöyle bir şey var ki aşk gibi bir duygunun size hep acı çektireceği hem de mutluluk vereceği duygusu da vardır. Flimlerde yada oyunlarda aşkın ne kadar ilginç olduğunu veya nasıl bir duygu olduğunu yaşamasak da biraz olsun anlayabiliriz. İşte bunun için de ben de aşk soru cevap oyunu bakmıştım.

Aslında aşk oyunları yada aşka dair aşk soru cevap oyunu var. Karşılıklı sevdiğin aşık olduğun kişi ile birbirinizi ne kadar iyi tanıdığınızı ve ya ne kadar çok sevdiğinizi yada gerçekten birbirinize aşık mısınız gibi birbirinize sorabileceğiniz soru ve cevaplar vardır. İşte bunun için de ben de bu konuda en azından aşka dair bu düşüncelerimi birini sevmenin ne demek olduğunu birisini sevdiğin zaman hissettiğin duygular kendinden önce geliyorsa dünyan hayatın o sevdiğin kişiye bağlı oluryorsa işte o zaman aşkı gerçekten hissetmiş veya yaşıyor olabilirsin. Aşk ama yine de eğlencesine yada birbirinizi ne kadar sevdiğinizi görmek istediğimiz konuda internette bu onu ile ilgili hem eğlenceli hem de insanların yada sevdiğiniz kişiyi ne kadar tanıdığınıza yönelik sorularla ilgili cevaplar alabilmesi için güzel bir oyun yada birbirini tanımaya yönelik sorular diyebilirim.

İşte bunun için bende aşk soru cevap oyunu bakar iken bu arkadaşlık sitesine en azından bu konuda düşüncemi oyunun yada aşkın insan üzerinde ki etkisine bir bakmak yada bu konuda ki düşüncemi yazmak istedim . Çünkü aşkı yaşamak ve güzel duyguyu yaşamak ve birbirini sevmek aşık olmak güzel bir duygu bana göre. Bunun için de birbirinizi tanımak için tabi eğlence için bu güzel oyunlar olsa da yine de birbirini tanımak için bu güzel durumu yaşamak da bir o kadar güzeldir.Aşk Soru Cevap Oyunu - Yorum Soru Turka 2 Nisan 2021 2 Nisan 2021 — 12:37
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular