Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Soru Sözleri - Soru Cevap

Aşk Soru Sözleri

Aşk ne güzel ve yaşamak istemek bile insanı iyi hissettiren gerçekten güzel bir duygu değil mi. Ama baktığımızda artık aşklar bile eskisi gibi olmadığını görmekteyiz. Çünkü her şey değişmekte ve bu değişimin içinde insanların bakış açıları yada her şeye yaklaşımı da her gün değişmekte. İşte bunun için bende aşk soru sözleri ile yaklaşmak ve bu konuya sorularla bakmak istedim.

Çünkü insanların duyduğu aşk bile artık eskisi gibi değil olmamakta. Çünkü aşk demek sevdiğin aşık olduğun kişi yanında mutlu olmak sonsuza kadar onu sevmek onu düşünmek o yanında olmasa bile o duyduğun aşk için uzakta bile iken sevebileceğin bir şeydir. Çünkü aşk veya aşk soru sözleri anlamak böyle bir şey bana göre. Aşk o kadar güzel bir şey ki eskilere baktığımızda aşkın ne kadar kıymetli olduğunu aşkın sevmenin ne kadar özel bir şey olduğunu görmekteyiz. Ancak şimdi baktığımızda yada günümüze baktığımızda aşkın o kadar bir kıymeti kalmadığını görmek gerçekten üzücü bir durum. Çünkü aşk o kadar özel bir durum ki. İnsanlar bunu yaşamak ister ama ne zaman karşımıza çıkacağını yada ne zaman hayatımıza gireceğini bilemeyiz. Çünkü aşk böyle bir şeydir. Aşkın şu gün yada şu zaman geleceğini bilemeyiz. aşkın karşımıza ne zaman çıkacağını bilemeyiz. Bir anda hiç beklemediğin bir anda duyguların en üst düzeye çıkmış ve karşındaki kişiye karşı kalbinde hiç bilmediğin hiç tatmadığın duygular yaşamış olabilirsin. İşte bunun için aşk o kadar güzel bir duygu ki bunu yaşamak hissetmek de bir o kadar güzel bir durum.

Ben de aşkı daha önce yaşamadım ancak yaşamak hissetmek kalbimde bu güzel duygunun olmasını çok isterim. Ancak bunu gerçek anlamada yaşamak eskiden olduğu gibi kıymetli ve önemli olduğu için yaşamak istiyorum. Şimdi ki günümüzde ki gibi herkesin dilinde aşk kelimelisi var ancak baktığında gerçek aşkı yansıtmadığını görüyoruz. İşte aşk soru sözleri ile bende en azından kendime göre aşkı anlamaya çalışmak ve bunu da dile getirmek istedim.Aşk Soru Sözleri - Yorum Soru Turka 9 Nisan 2021 9 Nisan 2021 — 12:50
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular