Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Soruları Zor - Soru Cevap

Aşk Soruları Zor

Çoğu zaman, günlük yaşamın kaosuna ve stresine kapılırız. Birçok insan işin monotonluğuna takılıp kalır, yemek yer, uyur ve tekrar eder. Bu rutin, sevgilinizle içgörülü bir konuşma yapmanızı zorlaştırabilir.İnsanlar yada ilişkiler de bazen uzun süren yada kısa süredir bir ilişki içindeyseniz, eşinize karşı duyduğunuz tutkuyu kaybetmiş gibi hissettiğiniz anlar yaşayabilirsiniz.İşte o zaman o aşkınızı birbirinizi daha iyi anlamak yada daha iyi hissedebilmek için aşk sorular zor olabiliyor.

Çünkü genellik de evlilikte olsun yada normal bir ilişkide olsun sevdiğin güçlü bağ hissettiğin sevgilin yada eşinle aranda bazen anlaması zor sorunlar yaşanabilir ve bu aşkı sorgulamaya yada bu sevgi üzerine düşünmeye başlarsın ancak bilirsin ki bazen bu gibi durumlar da en iyi çözüm olayı kendi haline bırakmak ve bunun üzerine fazla düşünememek çünkü aşk sevgi bu hayatta ki en güçlü bağ olduğu için ve aranızda ki bu güçlü his öyle ufak tartışmalarla yada sorunlarla kolay kolay sonuç bulmayacağı için aşk soruları zor bu bakımdan işte aşkı hissetmek anlamak bazen oldukça zor olabilir. Ve bu bağı anlamak hissetmek için birbirimizle konuşmaya yada daha çok sorular ile birbirimizi anlamaya çalışırız. Ancak bazen bu ters tepki verebilir.

VE bu durumda ancak aşkı oluruna bırakmak kendi haline bırakmak ister sevdiğimiz kişi aşık olduğumuz kişi eşimiz olsun ister sevgilimiz olsun bazen kendi halinde bu aşkı yaşamaya çalışmak akışına bırakmak en doğru şey gibi olabilir.Ve aşk soruları zor insanları daha karmaşık duygulara daha çok hissettiğimiz duyguları yanlış anlamamıza da neden olabilir.Aşk Soruları Zor - Yorum Soru Turka 7 Mayıs 2021 7 Mayıs 2021 — 14:44
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular