Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Soruları - Soru Cevap

Aşk Soruları

Aşk hakkında bir sürü hikayeler ve anlatılar ve hikayeler vardır. Ancak bu kadar konu olmasına rağmen bu kadar üzerine konuşulan şiirler yazılan ve üzerine konuşulan bir konu olsa bile halen hiç kimse aşkı tam olarak açıklayamıyor. Çünkü aşk dediğin kelimelere sığmaz insan hissettiği zaman kalbinde hissettiği zaman aşk soruları sormak yada aşkı anlatabilecek sorular sorarak açıklamalar getirmeye yada anlatmaya çalışır.

İşte aşk dediğin böyle karışık ve bu kadar anlaşılması güç bir şey ki insanlar aşk sorular ile kendilerine açıklama getirmek açıklama yapmak istemekte. Ve aşkı bu kadar derin olmasının yada aşkı bu kadar kalbinde hissettiğin vakit karşında ki sevdiğin aşık olduğun kişiye karşı sorular sormak ve onu daha iyi tanımak onu daha iyi anlamak da bir o kadar güzel bir durum.Ve bu olay karşısında insanlar da aşkı biraz olsun hissetmek açıklamak o güzel duyguyu yaşamak ve açıklamak ister. Ancak Aşk o kadar karışık ve o kadar açıklaması zor bir durum ki aynı zamanda da insanların birbirini anlayabileceği ve açıklayabileceği aşk hakkında konuşmak isteyebileceği duygularını hissettiklerini birilerine birisine açıklamak konuşmak ister.

Çünkü kalbinde hissettiği o güzel duyguyu tüm dünyaya herkese duyurmak ister. Çünkü aşk soruları dediğimiz de bunu bize açıklamak aşkın ne demek olduğunu aşkı yaşamanın verdiği mutluluğu hissettiği güzel duyguyu hissetmeyi sağlar. İşte bunun için de ben de bu aşk konusun da en azından biraz olsun düşüncelerimi paylaşmak istedim.Aşk Soruları - Yorum Soru Turka 14 Mayıs 2021 14 Mayıs 2021 — 15:21
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular