Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Ve Sevgili Nedir - Soru Cevap

Aşk Ve Sevgili Nedir

Eskiden olsa yada eskiden böyle bir soru sorulsa şayet benim için daha farklı cevapları olurdu. Peki bu soru ne dersek aslında aşk ve sevgili nedir gibi bir soru sorsak ve bunu eskiden cevap vermiş olsak gerçekten anlamı yada farklı sonuçlar çıkma olasılığı daha da yüksek olur.

Şimdi aşk ve sevgili nedir diye baktığımızda aşk ve sevgili aslında eskiden ikisi de aynı şeydi. Aşık olduğu bir kişiye insan daha sonra onunla sevgili oluyor ve daha sonra güzel bir yuva kuruyor. Ama şimdi baktığımızda sevgili farklı aşk çok farklı bir anlama gelmektedir.Benim için pek bir farkı olmasa da yine de günümüze şöyle bir baktığımızda yine değişikler görüyoruz ve bunların kimisi bizim için çok şey ifade etse de kimisi de bazen hiçbir şey ifade etmeyebiliyor. Aşk birisine karşılıksız duyduğun sevgi ve saygı içinde kalbinde hissettiğin o derin duygu için hiçbir karşılık beklemezsin sadece seversin mutlu olmasını mutlu olması için her şeyi yaparsın. Ancak sevgili dediğimizde daha çok hayatlarında birisi olmasını istedikleri için arada böyle derin sevgi yada aşk olmadan sadece hoşlantı olarak birbirlerini tanıma yöntemidir. Ama dediğim gibi eskiden böyle değildi.

Bunu da eklemek istedim. Çünkü aşk ve sevgili nedir diye eskiye oranla şimdi ki zamanda o kadar değişim vardır ki bunun için de buraya ilan açmak ve en azından biraz olsun aşkı veya sevgiyi kendim için açıklamak ve duymak istedim.Aşk Ve Sevgili Nedir - Yorum Soru Turka 28 Mayıs 2021 28 Mayıs 2021 — 11:25
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular