Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Zamanı Nedir - Soru Cevap

Aşk Zamanı Nedir

Şarkılar ve şiirlere kadar hatta filmlerden romanlara kadar romantik aşk nedir diye yada aşkın her zaman bir cevabını bulmaya çalışmışlar veya anlamaya çalışmışlardır. Ancak aşk zamanı nedir aşkın ne zaman hayatımıza gireceği belli olmaz.

Bu aşkın zamanını bilmek yada aşkın ne zaman hayatımıza gireceğine karar vermek imkansız olur. Ancak bunun cevabını arayan bir çok kişi var. Hatta çalışmalar bilinçli olarak aşık olabiliyor muyuz diye çalışmalar da mevcut. Bilinçli olarak aşık olmak yada aşkın zamanını ayarlamaya çalışmak isteyenler ve aşk zamanı nedir diye aşık olacağın zamanı ayarlayarak aşkı anlamaya çalışan bir sürü kişiler var. Buna kısaca bir örnek vermek gerekirse aşık olacağı kişiyi önceden seçim ve şu gün aşık olacağım yada şu zaman da aşık olacağım diyerek bunu deneyen ve bu şekilde aşkın bir zamanı var mı yada olup olmadığına bakan bir çok kişi var. Tabi ilk defa duyuyorsanız bu şekilde bir şeyi şaşırabilir hatta böyle bir şey olamaz diyebilirsiniz. Şayet bende ilk duyduğumda oldukça şaşırmıştım. Tabi ki böyle bir şey olması mümkün değil. O örneğini verdiğim kişiler de yada yapanlar da bunu başaramamış. Çünkü bir kişiye tanırsın ve ne zaman aşık olacağını bilemezsin. Ve aşkı bir şarta yada koşula göre yaşayamazsın. Aşk öyle bir duygu değil. İnsanın içinde hissettiği o güzel duyguyu bu şekilde yansıtamaz ve belli edemez. Zaten o zaman aşk denmez buna.

Bunla ilgili aşk zamanı nedir diye bir yazı okuduğumda ben de sizin gibi şaşırmış ve aşkın ne zaman hayatımıza gireceğini bilemeyiz ve bu şartlanma yada koşullar bana da saçma gelmişti. Ve bununla ilgili düşündüklerimi sizinle paylaşmak ve size biraz da kendi duygularımı aktarmak için bu ilanı açmak istedim.Sevgi ve aşkın karmaşıklığını anlamak için bunu yaşamak gereklidir. Bunu belli bir kurala ve ya belli bir şarta göre yaşayamayız.Aşk Zamanı Nedir - Yorum Soru Turka 18 Temmuz 2020 18 Temmuz 2020 — 13:46
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular