Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Ay Kınası Nedir Nasıl Yapılır - Soru Cevap

Ay Kınası Nedir Nasıl Yapılır

Güzel şık bir kına mı arıyorsunuz. Görenlerin yada dikkat çekici hem de aynız zamanda bir anlamı olan güzel kınalar bulmak yada yaptırmak artık özel bir durum oldu. Ancak pek çok farklı yaratıcı ve benzersiz dövme türüyle, sizin için mükemmel sanat eserini seçmek zor olabilir. Deneyimlerimize göre, kolay kına tasarımları güneş ve ay, zamansız, klasik fikirlerden kaynaklanmaktadır.İşte bunun için de ay kınası nedir nasıl yapılır bir fikir almak isteyebilirsiniz.

Kına dövmesi hakkında hiçbir şey bilmeyenler için, önemli ve çoğu zaman manevi anlamı olan tasarımlar yaratmak için mürekkep yerine geçici kahverengi boya kullanan eski bir uygulamadır. Vücut süsleme şekli, serin bir 5.000 yıl öncesine kadar uzansa da, günümüzde genellikle şans ve mutluluğu ifade etmek için kullanılır ve genellikle düğün ve doğum gibi törensel etkinliklerde kullanılır. Geleneksel bir Hint düğününe katılırsanız, kına neredeyse her zaman kutlamanın bir parçası olacaktır.”Kına” terimi Arapça olup birçok kültür olsa da, mehndi olarak bilindiği Hindistan’da en yaygın olanıdır. Ve gerçekten şık bir güzellik yayıyor. Ve bizim kültürümüzde de oldukça yaygın olarak kullanılıyor ama daha çok el içine sade şekilde yapılan kınalar kullanılıyor. Burada daha farklı bir şekilde bunlara şekiller verilerek ve kına yapılıyor. Kına, güzelliği nedeniyle popülerlik kazanmış geçici bir boyadır, ancak Hint kültürü arasında daha çok bir ritüel olarak kabul edilir.Eğer kına yaptıracaksanız ve şekilli ve güzel olmasını istiyorsanız bunun için ay kınası nedir nasıl yapılır konusuna bakmak önemlidir.

Genellikle eller ayaklara yakılır. Ve kokusu olsun görünüş itibari ile olsun güzel bir güzelliği ve dikkati vardır. Ay kınası nedir nasıl yapılır ile ilgileniyorsanız ayın anlamını bilmek de önemli. Ay, bir dizi ilgi ve inancın simgesidir, bu da onu gök cisminin etkisine inanan, uçsuz bucaksız gece gökyüzünü takdir eden veya estetik görünümünden hoşlanan herkes için mükemmel bir dövme seçimi yapar. Özellikle hilal ayları, anneliği ve doğurganlığı temsil eder, ancak birkaç farklı topluluk sembolü talep eder. Aynı zamanda büyümenin, yaratıcılığın ve tezahürün sembolü olabilir.Ay Kınası Nedir Nasıl Yapılır - Yorum Soru Turka 10 Aralık 2021 10 Aralık 2021 — 11:58
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular