Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Bana Söz Verdin Aşkım - Aşk Mektupları - Arkadaş Arıyorum

Bana Söz Verdin Aşkım

Nasıl başlasam bilemiyorum, sana içimi dökmem ne kadar doğru yada ne kadar gerekli bunuda bilmiyorum ama bildiğim bir şey var oda bana söz verdiğin. Evet bana söz verdin aşkım..
Her güzel şeyin bir sonu vardır derler, seninleyken buna asla inanmıyordum. Benim için en güzel şey sendin ve bunun nasıl sonu gelebilirdi ki.. Benim gözüm senden başkasını görmeyecek hale gelmişken seni o derece sevip o derece bağlanmışken bu nasıl son bulabilirdi.
Omuzuma yaslanıp kendini bu şekilde çok güvende hissettiğini söylerdin. Biraz sessizlik olurdu ve ardından sen “Hadi birbirimize söz verelim aşkım” derdin. Buna ne gerek var die düşünürdüm ama asla seni kıramazdım. “Birbirimizi asla bırakmayacağımıza hep böyle seveceğimize söz verelim aşkım” dediğin an, “Tamam söz veriyorum seni asla bırakmıycam” dedim. Sende beni asla bırakmayacağına hiç ayrılmayacağımıza söz vermiştin. İşte bahsettiğim söz ün buydu.
Şimdi kafamda okadar çok soru işaretleri var ki. Anlamadığım herşey bukadar güzel giderken neden başkasına yöneldin ? Ben bunu hakedecek ne yaptım? Anlıyorum belkide ona aşık oldun ama bunu neden bana açıklayıp anlaşarak ayrılmadık da arkamdan iş çevirdin? Yoksa verdiğin söz içinmi? Asla ayrılmayacağız dediğin için mi? Benim kasteddiğim bu değildi sevgilim sen beni yanlış anladın. Bana bak söz böyle tutulur işte. SENDE BANA SÖZ VERDİN AŞKIM .!Bana Söz Verdin Aşkım - 1 Yorum Soru Turka 28 Şubat 2015 3 Şubat 2017 — 09:31
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Bana Söz Verdin Aşkım önemli ve üstünde durulması gereken bir konu.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar