Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Bayan Sorunlar - Soru Cevap

Bayan Sorunlar

Çevremize yada etrafımıza baktığımızda herkesin ufak tefek sorunları olduğunu görüyoruz. Ancak bunların içerisinde baktığımızda bu sorunlarla boğuşan yada uğraşan yada çabalayan tek kişi yine de bayanlar oluyor. İşte bunun için de bayan sorunlar diye baktığımızda bayanların üstünde daha büyük sorunlar olduğunu görüyoruz.

Ancak erkekler bu konuda yada bu sorunlara karşı yaklaşımı daha uzak kaldığından dolayı her zaman kadınlar bu konuda ileriye çıkmak bu sorunlarla kadınların uğraşması da bir o kadar çok oluyor. Ancak sorun deyince bir sürü sorunlar da gelebilir insanın aklına ancak benim istediğim tabi bir sürü sorunlar var. Ve bunların hepsine bakma yada söylemeye gerek yok. Ancak bayan sorunlar diye baktığımızda çevremizde yada arkadaş ortamında duymuş olabileceğimiz küçük çaplı sorunlar olarak gözükse de bir bayanın bunla uğraşması bu hayatında ki sorunlara odaklanması diğer şeylerden fedakarlık etmesi anlamına gelir. Oysa erkeklere baktığımızda genellikle bu sorunlardan ufak bir haberleri bile olmaz. Ve genellikle kadınlar bunları onlar duymadan yada haberleri olmadan çözmeye uğraşmaya çalışır.

İşte bunun için de bayan sorunlar diye baktığımızda sorunlarla uğraşan her zaman yada genellikle bayanlar oluyor. İş hakkında olsun aile hakkında olsun arkadaşlık ilişki bakımından olsun her zaman bu gibi sorunlara çözüm bulmak kadınlara bayanlara kalmış bir durum oluyor. Ben de en azıdan bu konuda biraz olsun düşüncelerimi aktarmak istediğim için ilan açmak istedim.Bayan Sorunlar - Yorum Soru Turka 16 Ocak 2021 16 Ocak 2021 — 13:32
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular