Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Bir Bayan Soru Sormak - Soru Cevap

Bir Bayan Soru Sormak

Daha çok erkeklerin zorlandığı bir konu olarak bir bayan soru sormak gerçekten zor bir soru yada konudur yada merak ettikleri içerisinde önemli bir konudur.

Aslında ne kadar olsa da bazı konular da özellikle kadınların kabul edemeyeceği soru şekilleri vardır. Aslında hiç bir kadın soru sorulmasını istemez kendisine ancak erkekler bunu bilemiyor ve bazen arkadaş oldukları yada tanışdıkları kadına sorular soruyor. Ancak bunun sonucunda da kadın uzaklaşıyor o kişiden. İşte bunun için de bir bayan soru sormak biraz tercih edilen bir durum değil. Bir bayan olarak söylemek isterim ki. Eğer bir bayana soru sormayı düşünüyorsanız onun size açılmasını sağlayın ve bu şekilde sorularınızın cevaplarını alacağınızı düşünün. Çünkü hiç bir bayan soru sorulmasından hoşlanmaz özellikle özel hayatına dair eğer anlatmak isterse zaten kendi anlatır size. Ancak bunu siz sorduğunuzda pek cevap alamazsınız. Çünkü cevaplamak istemeyebilir kendisi bunu da sadece siz sordunuz diye olabilir. Ancak bunun yerine ona konuşması için teşvik edebilir ve soru sormadan açılmasını sağlayabilirsiniz.

İşte bunun için de bende bu konu ile ilgili düşüncelerimi paylaşmak ve bir bayan olarak bir bayan soru sormak gerçekten biraz özellikle erkekler için zor bir durum. Tabi onları da anlamak gerekir ama bayanlar bu konuda gerçekten biraz çekingen olabiliyor. Ve istemedikleri soruları cevaplamak istemeyebiliyor. Ancak bunun yerine iyi bir sohbet ile siz de merak ettiklerinizi öğrenebilir ve soru sormadan da konuşabilirsiniz.Bir Bayan Soru Sormak - Yorum Soru Turka 15 Ocak 2021 15 Ocak 2021 — 12:54
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular