Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Bize Dost Nedir Diye Sorma - Soru Cevap

Bize Dost Nedir Diye Sorma

Ben size burada ilan açmayı uzun zamandır düşünüyordum açıkçası. Ama bir türlü kısmet olup açamadım. Size burada paylaşmak istediğim şey başımdan geçen bir anı hatıra olay siz ne demek isterseniz artık onu paylaşmak istiyorum ben.Bir gün ben bir arkadaşıma bize dost nedir diye sorma dedi bana bunu demesine ne sebep oldu bunu açıklamak istiyorum.

Bir gün buluştuğumuzda iki arkadaş bu çok yakın çok yakın dostlardı. Ve benim de dostum arkadaşım az sayıda öyle herkes ile samimi bir arkadaşlık kurabilen çok çabuk ısınan bir bayan değilim. Bu nedenle bu iki dosta soru sordum dost nedir sizin dostluğunuz nasıl diye. Ve bana verdikleri cevap beni çok şaşırttı bize dost nedir diye sorma dediler. İlk başta ne diyeceğimi bilemedim. İyi bir şey mi kötü mü bir şey dedi kendi içimde biraz düşündüm. Ancak sonra kendisi açıklamaya başladı. Hatta ikisi birlikte açıklamaya başladı. Çünkü onlar dostluktan daha ileri olduklarını. Birbirlerine sonsuz güvendiklerini bir dostun bulabileceği isteyeceği her şeyin olduğu. Birbirlerine karşı her zaman dürüst zor zamanında iyi gününde her anında yanında olduğunu belirtti. Ve bunu yapar iken birbirlerinin cümlelerini tamamlıyorlardı. Bu iki bayan arkadaşım anladım ki o an çok iyi dost olduklarını arkadaş olduklarını birbirlerinin her zaman yanında olduğunu o zaman anladım. Gerçekten bir dostluk arkadaşlık ancak gözünle gördüğün zaman daha iyi anlaşılıyor.En azından benim gibi dostu olmayan bir kişi olarak dostluğun anlamını bilmeyen birisi olarak bunu kim söylerse söylesin bazen anlaşılmıyor. Ama gözünle gördüğün zaman bunu daha iyi anlıyorsun ve bu durumu sende yaşamak istiyorsun. Ve ne kadar zamandır dost olduklarını sordum oda çocukluğumuzdan beri dediler.

Bunlar yabancı kişi değil 3 arkadaşız ama bu iki arkadaşım daha samimi daha yakınlar ve tam anlamıyla dostlar. İşte bu nedenle bana ilk başta bize dost nedir diye sorma demişler. Çünkü onların arasındaki bağ dostluktan her şeyden daha önemli olduğunu anladım ve bu nedenle ne demek istediklerini anladım. İşte bu anımı bende sizinle paylaşmak ve durumu dostluğun anlamını önemini açıklayabilmek ve herkese böyle dostluklar tavsiye ediyorum ve hayatlarına umarım ki böyle dostlara sahip olabilirler. Gerçekten önemli bir şey dostluk ve kolay kolay da bulunmuyor. Ve bulduğumuz zaman da önemini anlamını değerini bilmelisiniz diye düşünüyorum.Bize Dost Nedir Diye Sorma - Yorum Soru Turka 20 Mart 2020 20 Mart 2020 — 11:50
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular