Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Dost Dediğin Nedir - Soru Cevap

Dost Dediğin Nedir

Dostluk iki kişi arasında olan ve dostluğun anlamını bilen birbirinin sırlarını tutan birbirlerini anlayan birbirlerine yardımcı olan kişiler dost dediğin nedir diye sorsan sana çok güzel açıklar. Çünkü vardır dostu ve dostunu kıymetini anlar biliyordur.

Arkadaşlık senin her zaman yanında olan iki kişinin çok iyi anlaştığı ve çok iyi iki arkadaş olduğunuz ve dost dediğin nedir diye sorsak ve ben de tam olarak bunu sormak istesem de dostluk arkadaşlık anlamını bilen anlamını bir arkadaşın değerini bilen bir kişi dostluğun için anlamını da değerini bilir. Arkadaşlık dediğin dostluk dediğin yanında içinden geldiği gibi konuşabilen küsmesin diye seçebileceğin kelimelerin olmadığı yanında rahat hissettiğin senin her zaman yanında olan birbirinizi iyi anladığınız birbirinize karşı her zaman samimi davrandığınız birbirinize karşı sırlarınızı paylaştığınız bir arkadaşınız dostunuz olur. İşte bence arkadaşlık budur. Dostluk budur. Anlamını değerini bilmek gerekir. Bazen de onu kaybettiğimizde anlıyoruz bu gibi şeylerin değerini oda ayrı bir konu ancak bence herkes dostu olan kişiler en azından bence onu kaybetmeden o arkadaşımızın dostumuzun kıymetini bilmeliyiz anlamalıyız değerini anlamını bilmeliyiz.Dost dediğin sevilecek birileri olmadığında yanında kimse olmadığı zaman bile seni sevmeli ve sende aynen onu sevmelisin. Sarılacak kimse olmadığında bile yanında sarılacak biri olmalı.İşte dost dediğin budur.

Senin her zamanında yanında olur iyi veya kötü gününde. Sen bir hata yanlış yaptığında veya dayanılmaz olduğunda bile sana dayanmalı ve senin için her şeyi yapabilecek ve sende onun için her şeyi yapabileceğin bir arkadaşın dostun olmalı işte bence de dost arkadaşlık ve dost dediğin nedir diye sormak bunların cevabını alabileceğin kişiler olur ve bu durumda senin yanında olmalı her zaman seni desteklemeli. Ve senin için birbiriniz için kıymetli ve sana değer veren bir kişi olmalı.Dost Dediğin Nedir - Yorum Soru Turka 14 Mart 2020 14 Mart 2020 — 11:50
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular