Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Dost Dostluk Nedir - Soru Cevap

Dost Dostluk Nedir

Dost ve dostluk dost bulma birisini dostun olarak senin sırdaşın olarak görme nasıl olur. İşte dost dostluk nedir diye bu konu hakkında size kendi görüşümü belirtmek istedim. İnsanlar artık pek dostluğun anlamını kıymetini bilmiyor.

Bilen kişi sayısı da az bana göre. Çünkü dost dostluk nedir diye birisi bir soru sorsa bence herkes kendine göre yorumlar. Peki gerçekten dostluk sizin için anlamı önemi değeri ne. Benim için çok önemliydi dostluğun dost olmanın anlamı değeri. Ama bunu karşında ki kişinin de değerini bilmesini seni dostu olarak görmesi gerekir.Burada genel örneklerden yada her zaman duyduğunuz şeylerden bahsetmeyeceğim. Burada sadece kendi sıkıntımı kendi derdimi anlatmak istiyorum. Benim sırdaşım hayatımda en güvendiğim insan sonsuza dek dostum olacağını sandığım kişi.Her şeyimi paylaştığım birbirimizin en zor zamanlarında bile yanında olduk. Uzun zaman görüşmemiş olsak ta bazen araya yıllar girerdi. Ama yine de bir telefonla başım sıkışsa dertleşmek konuşmak istesem bir dostum arkadaşım vardı. Ancak birbirimize bu kadar iyi dost oluyorduk ki ne o beni incitti kırıyordu ne ben onu kırıyordum. Ancak zaman bu şekilde ilerlemedi. Bir gün ne beni aramaz ne beni sormaz oldu. Ve ben ne zaman aradığımda görüşmek konuşmak istediğimde de beni erteliyordu. İlk başta bana anlatmadığı bir sıkıntısı olduğunu ve üstüne gitmemeye karar verdim. Ancak ne kadar zaman verirsem vereyim yine düzelmedi.

Sonra bir gün sordum dayanamadım. Ve cevabını çok kötü bir şekilde aldım. Ben onu dostum sırdaşım canımdan bir parça olarak görüyordum. O kadar büyük bir değeri ve anlamı ve benim için çok önemliydi. Sizde benim gibi size değer önem veren birisiyle olmak birisiyle dostluk kurmak istersiniz ancak benim için bu şekilde gerçekleşmedi. Ben de o da aslında birbirimize karşı hep saygılı samimi dürüst olduk ve birbirimizin sırdaşı arkadaşı her şeyi olduk. Bence siz de kendinize veya arkadaşınıza yada çevrenizden birisine dost dostluk nedir diye sorsanız size de aynı benim söylediğim cevapları verir diye düşünüyorum.Dost Dostluk Nedir - Yorum Soru Turka 18 Mart 2020 18 Mart 2020 — 12:21
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular