Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Dost Düşman Nedir - Soru Cevap

Dost Düşman Nedir

Dostun sandığın gerçek anlamda her zaman yanında olacağına inandığın ve hiç bir zaman ayrılmayacağını sandığın dost dediğin kişinin yaptığı sana karşı yaptığı hata seni yıkar. Herkesi yıkar dostu olan anlar beni diye düşünüyorum. Dost düşman nedir diye sorsam herhalde herkesin bir fikri bir diyeceği olur diye düşünüyorum.

Aslında her zaman en yakın gördüğün dostun olduğunu sandığın kişilerden görmezsin hatayı ama bunu gördüğün zaman da senin için dost düşman nedir diye kendi kendine sorarsın. Ancak işte o senin için düşman olduğumu yoksa dostun mu olduğunu ayırt edemezsin. Aslında sen onu dostun olarak görmüştür sün ancak o seni o şekilde görmemiştir. İşte bu nedenden dolayı bu durumu yaşayan beni anlar diye düşünüyorum. İşte bende bu durumda bu olayı yaşadığım için bu olay benim için çok yıkıcı oldu. Çünkü dostum sandığım benim için önemli olan benim için kıymetli olan bir kişi beni yıktı bana bir düşmanın yapmayacağı şeyi yaptı. Ve benim insanlara olan güvenimi kırdı. Herkes hayatının bir döneminde bir şey yaşar kritik bir durum yaşar ve o zaman anlar insan ve o zaman insanlara olan güvenini yitirir.

Bence size de dost düşman nedir diye sorsam herkesin hayatında yaşadığı insanlara karşı güvenini yitireceği bir olay yaşamıştır. Ama umarım ki buna rağmen o kişiye dostum dediğiniz ve size karşı hata yapan dönüşü olmayan hata yapan kişiye inat mutlu olmak gerekir. Onun canını ancak bu şekilde yakabilirsiniz.Çünkü o sizin mutsuz olmanız için elinden geleni yapmıyor ancak siz yine o kişiye karşı mutlu olmalı ve hayatınıza bakmalısınız.Dost Düşman Nedir - Yorum Soru Turka 19 Mart 2020 19 Mart 2020 — 11:46
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular