Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Dost Ne Nedir - Soru Cevap

Dost Ne Nedir

En büyük servet en büyük hazine bir insan bir kişi için nedir bence en büyük servet hazine bir dostun olması. Peki dost ne nedir ve sizin için anlamı nedir. Evet baktığımda bu konuda bir sürü ilan açan kişiler olduğunu gördüm. Ancak bende kendi fikrimi belirtmek istediğimden dolayı buraya bu arkadaşlık ilanı açmak istedim.

Peki gerçekten sizin için anlamı dost ne nedir diye sormak veya en azından kendim için benim için anlamı nedir ne olduğunu açıklamak isterim. Bence en büyük servet dostluktur. Çünkü seni hatalarına rağmen yanında olan sen üzüldüğünde seni anlayacak olan dostun ve ailendir. Ve seni asla yalnız bırakmayacak olan senin iyi ve kötü gününde de yanında olacak olan kişilerdir dostun ailendir. Ve seni düşünmeyenlere karşı onları düşünmeye çalışmak veya sana değer vermeyen kişilere karşı boş yere değer vermek sana zaman kaybından başka hiçbir şey vermez. Çünkü seni en kötü zamanlarında bile yalnız bırakmayan dostundur. Ve senin hatalarına karşı bile bile yanında olacak olan kişi ailendir. Ve gidenleri veya seni düşünmeyenlere veya sana değer vermeyenleri düşünme zamanı değildir bence. Çünkü onlar zaten gitmiştir ve sana değer vermiyordur. Çünkü sana değer veren seni önemseyen kişiler zaten yanındadır. Ve o yanında kalan kişilerin ailenin veya dostunun kıymetini bilmek onun verdiği değere sımsıkı tutunma ve sende ona değer vermek kıymet vermek önemli bence. Gerçekten gerçek bir dost bulmak seni anlayan seni en kötü zamanında bile terk etmeyecek birisini bulmak gerçekten zordur. O yüzden en büyük servet bence aile ve dostdur. İşte bu nedenden dolayı dostluk aile benim için çok önemli ve bence herkesin değerini bilmesini istiyorum.

Çünkü bunlardan birini kaybedince insan gerçekten yıkılıyor. ve insan o zaman anlıyor. Asıl değer vermesi gereken kişi gerçekten aile ve var ise dostunuzdur. Çünkü sana değer verenleri düşünmek ve vermeyenleri düşünerek geçirdiğin zamanın yerine onlara değer vererek değerlendirmek önemlidir.Ben en azından kendime göre dost ne nedir yada ne anlama benim için önemini açıklamak istedim. Umarım anlatabilmiştirim kendimi. Ve yanlış açıkladığım yer var ise yada kendimi yanlış ifade ettiğim yer var ise mazur göreceğinizi düşünerek size kendimi açıklamaya çalıştım.Dost Ne Nedir - Yorum Soru Turka 15 Nisan 2020 15 Nisan 2020 — 10:18
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular