Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Dost Nedir Anlamı - Soru Cevap

Dost Nedir Anlamı

İnsanın bir dostu olması sırrını paylaşabileceği hayatı paylaşabileceği bir dostu olması ne güzel bir şeydir. Bence sırf dost arkadaş demek değil. Senin en yakın dostun ailen de olabilir. Bir arkadaşında en yakın dostun olabilir. Bu kişiye sana bağlı bir şey bence kimin dostu olacağına senin yakın hissettiğin kişi için onun senin için ne ifade ettiği dost nedir anlamı nedir senin için o önemlidir.

Yani demek istediğim bir kişinin dostun olması için yabancı olmasına yada bir arkadaşın olmasına gerek yoktur. Güvenebildiği sırrını paylaşabildiğin senin zor zamanında yanında olan mutlu olduğunda sevincini mutluluğunu paylaşabildiğin ve sen bir şey demeden seni anlayan kişi gerçekten de dostundur. İşte bu nedenle dost nedir anlamı senin için senin ne hissettiğindir. Eğer eşine annene babana karşı bunları hissediyorsan onlardan biri de senin için dost olabilir. Yani bu olmaz eşten yada anneden babadan dost olmaz diye bir şey yok. Bir arkadaşın yakın bir arkadaşın senin için birbirinizin dostu olabilirsiniz.Dostun olarak görebilirsin.Her arkadaş dost değildir. Gerçekten size değer ve önem veren kişilerle size yakın olan kişiler dostunuz olur. Dost sayılamayacak kadar az bulunur. Hayatımızı paylaştığımız sırlarımızı paylaştığımız insanlar bizden sevgi övgü güven bekleme hakkına sahiplerdir. Dürüstlük güven saygı ve sevgi her ilişkide arkadaşlık olsun dostluk olsun aile kurmak olsun her ilişkide önemli bence.

Dostluk yüreğindeki acıyı paylaşmak, ağladığında sıcacık bir kucak, mutlu olduğunda seninle mutlu olan seninle olmaktan sıkılmayan seni seven ve değer veren kişiler senin dostun olabilir. Böyle bir kişi bulunca kaybetmemek önemli çünkü insan bir kez alıştı mı bunu kaybedince yokluğunu çok çeker arar. İnanın bana her şey dürüstlükten saygı ve sevgi ve güvenden geçer.Dost nedir anlamı sizce sizinde fikirleriniz varsa paylaşın.Dost Nedir Anlamı - 2 Yorum Soru Turka 20 Şubat 2020 20 Şubat 2020 — 12:24
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

2 Yorum

Yorum Yap
  1. Dost vardılar bir zamanlar be can âmâ ne sor ne ben başını agirtayim kadehimi dostlara şerefe kaldırırken aklımda kalan iki kelimeyle gerisi yok şimdi.

  2. Dost acı söyleyen değil acıyı söyleyebilendir.

Benzer sorular