Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Dost Nedir Azerbaycanca - Soru Cevap

Dost Nedir Azerbaycanca

Bizim kültürümüzde dostlu arkadaşlık önemli peki sizce her kültürde yad dünya genelinde de dostluğun arkadaşlığın önemi var mı. Dost nedir Azerbaycanca o yerde arkadaşlığın dostluğun anlamı nedir sizce.

Bence bana göre her ülkede her yerde arkadaşlık dostluk ailenin anlamı aynı. Çünkü değişmeyen şeyler vardır. Ve bunlar değişmeyen şeylerin arasında. Yani ister başka bir yerde arkadaşlığın dostluğun anlamını öğrenmeye çalış ister kendi yaşadığın yerde ama bence dostluk arkadaşlık aile olmak hepsinin anlamı yaşadığın yere göre değil genel olarak aynıdır. Çünkü bunlar hayatta olmazsa olmazlardı. Herkesin her bir insanın bence yakın bir dostu olmalı. Çünkü bir şeylerini paylaşabildiğin hayatında senin için önemli veya seni önemseyen birileri olması çok güzel bir şeydir. Çünkü herkes ister önemsenmek değer verilmek kıymetli olmak bu Azerbaycan olsun başka bir yer ülke olsun bence her yerde aynıdır. Hele bana göre orada dostluk daha bir önemli çünkü insanları daha sıcak kanlı samimi bu benim fikrim tabi başkası benimle aynı fikirde olmaz ve farklı düşünebilir. Bu nedenden dolayı pek bir şey diyemem. O yüzden herkesin fikrini almak için dost nedir Azerbaycanca diye bir genel soru almak ve sizin de fikirlerinizi yorumlarınızı almak isterim. İlla bunlar arkadaşlık sitelerinde olmaz diye bir şey söz konusu değil. En azından bir sohbet başlatmak arkadaşlık kurmak için iyi bir neden sebep olabilir. Arkadaşlık dostluk değer vermek değer görmek hayatında önemsediğin birisinin olması kıymet verdiğin birisinin olması onunla bir şeylerini paylaşabilmek onunla vakit geçirmekten asla sıkılmayacağın bir dostun olması ne kadar güzel bir duygudur.

İşte dost nedir Azerbaycanca bir şeyleri paylaşabildiğin değer verdiğin ve değer gördüğün önemsediğin senin için kıymetli olan önemli olan kişi ve onu üzmemek için çabalama kötü gününde de yanında olman onun senin için anlamı ve senin verdiğin değer dostun olduğunu gösterir. Bence dediğim gibi keşke herkesin bir dostu olsa ama çok zor aşktan daha zor bir dost bulmak birisine sonsuza kadar güvenebilmek hele şimdiki zamanda daha çok zor. Herkes birbirinin açığını arar iken yada çıkar amaçlı birbiriyle konuşur iken şimdi daha da zor. Gerçek bir dost bulmak birine güvenebilmek.Dost Nedir Azerbaycanca - Yorum Soru Turka 21 Şubat 2020 21 Şubat 2020 — 11:10
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular