Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Dost Nedir Bilir Misin - Soru Cevap

Dost Nedir Bilir Misin

Seni kırmayacak ancak yeri geldiğinde de senin için gerçekleri sana söyleyecek ve daha önce kırılmadan senin yanında olan kişi kimdir veya senin için anlamı nedir. Peki dost nedir bilir misin bir kişiye birisine dost demek senin için anlamı değerinin olması ve o kıymetinin anlaması çok önemli bence.

Bana göre dostluk seni güldüren her anında yanında olan ve seni hiç yalnız bırakmayan kişidir. Dost nedir bilir misin bence çoğu kişiye sorsak dostluğun anlamını önemini kıymetini herkes cevap verir. Ancak bunu hayata geçirmek bunu gerçekleştirmek zor olanıdır. Bazen zordur yaşamak bir kuşun kanadına takılıp uçmak özgür olmak kendini özgür hissetmek istersin hatta her şeyden uzaklaşmak kaçıp gitmek uzaklaşmak istersin. Kalbin o kadar yorgundur ki artık hiç bir şeyi umursamaz düşünemez olursun ve o anında senin yanında olan seni yalnız bırakmayan ve seni ayakta tutan sana yardımı dokunan kişi dostun olur.Bence dostluk arkadaşlık çok önemli çok kıymetli bir şey. En büyük servet nedir bilir misin zenginlikten paradan mülkten her şeyden en büyüğü bence huzur mutluluk ve senin yüzünü güldüren her an her zaman yanında olan seni anlayan bir dostun olmasıdır. Bence en büyük servet bunlardır. Bu dost bazen senin eşin bir arkadaşın ailenden bir kişi ablan abin artık senin için kimse o olur. Yani dostluk illa uzakta aramaya gerek olmaz.

Sana değer veren sana kıymet veren ve yanında mutlu huzurlu olduğun seni anlayan her zaman hatalarında bile senin yanında olup sana doğru yolu gösteren kişidir. İşte bana göre dost nedir bilir misin diye sormak ve cevabı bu. Tabi herkese göre değişebilir. Dostluğun anlamı ne demek olduğu değişebilir. Ama bana göre anlamı bu ve umarım yeterince kendimi anlatabildim. Çünkü gerçekten yanında senin için iyiliğini mutluluğunu düşünen insanları arkadaşları dostu bulmak çok zor ve bulduğun zamanda kaybetmemek için uğraşmak gerekir.Dost Nedir Bilir Misin - Yorum Soru Turka 11 Nisan 2020 11 Nisan 2020 — 10:01
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular