Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Dost Nedir Bilirmisin Sözleri - Soru Cevap

Dost Nedir Bilirmisin Sözleri

Sizde bakmıştırsınız yada görmüştürsünüz yada okumuştursunuz. Dost nedir bilirmisin sözleri okumak istemiş olabilirsiniz. Bende bu gün bir dostumu arkadaşımı kaybetmiş birisi olarak kendimi bu gibi sözler okur iken buldum. Ancak ne yazık ki hiç biri bir arkadaşını dostunu kaybetmek kadar acı vermiyor.

Ben arkadaşımı istemeden benim isteğim dışında kaybettim. Ben onu dostum arkadaşım sırdaşım her günümde yanımda olan ve bende onun yanında olan çok iyi iki dosttuk. Ancak bir gün benimle bir gün de değil uzun zamandır bana karşı samimi olmadığını benim mutlu olduğumda mutlu olmadığını üzüldüğümde yanında olmadığını fark etmeye başladım. Ama aldırmadım ben yine belki bana anlatmadığı bir sıkıntısı derdi vardır. Belki benimle konuşamıyordum zamanı gelince konuşur diye kendimi avutur iken. O meğersem bizim dostluğumuzu arkadaşlığımızı bana sormadan çoktan bitirmiş bu nedenden dolayı benden uzak duruyormuş. Bitirmesini burada açıklamak istemiyorum. Çünkü hem sevgilimi aşkımı aşık olduğum insanı kaybettim. Hemde en yakın dostum dediğim kişiyi ve bu beni yıktı. Ve kendimi burada bu arkadaşlık sitesinde buldum. En azından bir yerde içimi döküp rahatlayabileceğim bir yer olarak geldi ve buraya yazmak istedim. Ne dostum dediğim kişi dostluğumu hak etmiş ne de sevdiğim adam sevgimi aşkımı hak etmiş. Ben artık bu zamandan sonra kimseye güvenemem. Kimseye arkadaşım dostum diyemem. En çok da beni yıkan dostumu kaybetmek oldu. Çünkü o benim sırdaşım sırlarımı paylaştığım her anımda yanımda olduğu bir arkadaşımdı. Biz gerçekten dosttuk arkadaştık. Ve dostluğun anlamını değerini iyi bilirdir. Hakkını verirdi. Zor anımda benim hep yanımda olurdu bende onun ağlayacak bir omuza ihtiyacım olsa benim yanımda olur ve benimle birlikte ağlardı. İşte gerçek dostluk arkadaşlık buydu. Dost nedir bilirmisin sözleri okudum ve bu gün daha da bir duygusal bir güne denk geldim ve bu sebepten ötürü buraya yazmak paylaşmak istedim.

Dostluk arkadaşlık nedir. Sizin için anlamı değeri nedir. Hiç kendinize sordunuz mu. Bunların değerini anlamını. Aşkın dostluk arkadaşlık hepsi saygı sadakat güven dürüstlük ister hepsi birbiriyle bağlantılı bence. Emek ister. Vefa nedir peki vefa arkadan da bıraktığını yaktığını bilmendir. Dost nedir bilirmisin sözleri okudukça insan daha da kötü oluyor ve kendini daha da yalnız hissediyor. Bir dostunu kaybetmenin acısı daha da kötü bence. Bu nedenle dostluk arkadaşlığın kıymetini iyi bilmek gerekir. Çünkü gerçekten zor kurulan bir bağdır.Dost Nedir Bilirmisin Sözleri - Yorum Soru Turka 1 Mart 2020 1 Mart 2020 — 11:09
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular