Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Dost Nedir Bilirmisin - Soru Cevap

Dost Nedir Bilirmisin

Sen dostluğun arkadaşlığın samimiyetin değerin kıymetin ne olduğunu biliyor musun. Birisine değer veripte sonradan ne kadar büyük bir hata yaptığını anlamak bu yaptığından verdiğin değer ve kıymetten pişmanlık duymanın ne olduğunu bilir misin. Sen dost nedir bilirmisin bilemezsin bence çünkü sen dostluğun arkadaşlığın anlamını bilemeyecek kadar bana karşı hiçbir şey yapmadın.

Dost dediğin her zamanında yanında olur bir şeyler paylaşabildiğin sırrını paylaşabildiğin hayatta yegane dayanağın seni her zaman anlayacak senin en çok ihtiyacın olduğu zamanda yanında olan sana kıymet ve değer veren. Sen mutlu olduğunda senin adına sevinen ve sen söylemeden anlayabilen birisidir. Bu nedenle sen dost nedir bilirmisin bence bilmiyorsun hatta hakkında hiçbir şey bilmiyorsun bu nedenle bu ilanı sadece içimi dökmek için yazıyorum. Ne sitem ne başka bir şey sadece duygularımı hissettiklerimi bir yere yazmak paylaşmak söylemek için yazıyorum. Çünkü gerçekten değer verip ilk defa dostum sandığım ve bunu yürütmek için tek taraflı uğraştığım arkadaşlıktan dostluktan ilk defa hayatımda bir pişmanlık duyuyorum. Çünkü ben senin her zaman yanında olur iken senin ben gerçek anlamda dostun olur iken sana değer kıymet verir iken senden bunları görmesem bile ben hem tek taraflı yapıyordum. Ve bir karşılık ta beklemiyordum açıkçası çünkü ben dostumu kaybetmek istemiyordum. Ancak ilk defa canım bir şeye sıkkın ve sana çok ihtiyacım var iken ben, yüz üstü bıraktın o zaman bende her şey bitti. Dedikleri doğruymuş dost dediğin kötü günde belli olur. sen benim kötü günümde zor zamanımda yanımda olmadın. Oysa ben sana böyle mi yaptım bence sen benim dostluğumu arkadaşlığımı hak etmiyorsun. Çünkü hak etsen bu şekilde olmazdı bitmezdi bizim arkadaşlığımız dostluğumuz azcık değer verseydin kıymet verseydin ve gerçekten dostun olarak görseydin o zaman iste gerçekten daha samimi daha iyi dost olurduk.

Bu nedenden dolayı sen dost nedir bilirmisin anlamını değerini önemini bir insanın bir dostu olmalı ona her zaman destek verecek her zaman yanında olacak bir dostu olamalı bence. Ama sen bunların anlamını bilemeyecek kadar bencil ve yalnızca kendini düşünen birisisin. İşte bu nedenden dolayı pişmanlık duyuyorum çünkü ben sana senin kendine verdiğin değerden daha fazla değer verdim. Her anında yanında olmaya mutlu mutsuz ağlar iken güler iken her zaman yanında oldum. Ve senden bunların bir tanesini bile göremedim. Ve kötü zamanımda ilk arkanı dönüp giden de sen oldun. Bence ben bunları hak etmiyordum. Başkası yapsa hiç canımı acıtmaz umurumda olmazdı ama sen yapınca yıkıldım üzüldüm gerçekten ve en çok ta pişman oldum.Dost Nedir Bilirmisin - Yorum Soru Turka 28 Şubat 2020 28 Şubat 2020 — 12:47
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular