Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Dost Nedir Çok Kısa - Soru Cevap

Dost Nedir Çok Kısa

Dostluk arkadaşlık kavramı anlamı değeri nedir. Dostluğu çok büyük bir anlamı vardır aslında. Tıpkı bir aşk gibi sevgi gibi dostluk ta bu hayatta çok önemli bence. Bu konuyu dost nedir çok kısa olarak açıklamak gerekirse açıklayamazsın.

Çünkü dostluk kısa bir kelime ile açıklanamayacak kadar büyük tıpkı bir aşk sevgi senin için ne kadar önemli büyük ise kelimeler cümleler anlatmaya yetmez ise dost nedir çok kısa anlatmakta yetmez. Çünkü kısa anlatılamayacak kadar değerli kıymetli bir durum. Dostlukta tıpkı aşk sevgi gibi ruhunda açılan yarayı kapatabilen içinin karanlık tarafını aydınlatabilen bir durumdur. Bir dostun varsa asla yalnızlık çekmezsin. Çünkü bilirsin ki en zor zamanın da bile yanında olacağını seninle olacağını bilirsin. Ağlayacak bir omuz aradığında tıpkı aşkta olduğu gibi o dostun senin için ağlayacak omuz ihtiyacını giderir ve sana destek olur seninle birlikte oturur ağlar üzülür işte gerçek dostluk budur. Ancak anlamını önemini herkes bilemez. Özellikle o dostluk aşkta olduğu gibi gidince anlayan yokluğunu hisseden daha çok anlarsın. Çünkü artık yoktu çünkü artık hayatında değil işte o zaman anlarsın yokluğunu varlığından çok ararsın. Çünkü yanında değil mutlu iken üzgün iken senin yanında olup ta kıymetini anlamazsan o zaman gidince olmayınca anlarsın. İşte bu durum bu durumda insan en çok o zaman anlıyor dostluğu aşkı sevginin bir hayatta ne kadar önemli bir şey olduğunu anlıyor insan.

Dostluk işte bir kısa cümle ile anlatılamayacak kadar büyük bir şey. Dost dediğin senin sırdaşın olur senin hayatında paylaştığın acıları üzüntüleri mutluluğu paylaştığın kişi olur. Dost dediğin bu olur senin için anlamı değeri büyük olur. Ve onu kaybetmek istemezsin. Çünkü bu hayatta herkesin bir dostu olmalı bence. Bu ister arkadaşın olsun ister eşin olsun ister kardeşin olsun ister annen veya baban olsun dostun kimin olduğu önemli değil dostun kıymetini değerini senin için anlamı önemli. İşte dost nedir çok kısa anlatmaya çalıştım ancak anlatılamayacak kadar büyük bir şey dostluk kavramı.Dost Nedir Çok Kısa - Yorum Soru Turka 6 Mart 2020 6 Mart 2020 — 12:19
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular