Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Dost Nedir Çok Kısaca - Soru Cevap

Dost Nedir Çok Kısaca

Dostluk bir insanın bir kişinin bir dostu olması onun için hatta iki kişi için ne kadar önemli ise dostu olmayan bir kişi için de dostu olmasını istemek kadar önemli bir şey bence. Dost nedir çok kısaca anlatmak gerekirse bence dost iki yakın arkadaşın birbiri için her şeyi yapan ve birbirinin en kötü anın da en iyi anın da yanında olmasıdır bence.

Dostluğu unutamazsın ayrı yollara düşmüş de olsan ayrı düşmüş de olsan o dostun senin için halen önemli halen kıymetlidir. Dostluk unutulmayacak kadar yakın ve unutmayacak kadar derin ve o kadar ender bulunan bir durumdur. Senin için önemli değerli senin için yakın olan birisiyle dost arkadaş olabilirsin. İşte bence dost nedir çok kısaca anlatmak gerekirse dostluğu senin için önemli karşılıklı birbirine değer veren birbiri için ne mesafelerin ne yolların ne zamanın önemi olmaz. Dostun var ise yalnız olmazsın dostun var ise değer görürsün. Dostun var ise onunlar sırdaş olursun. Dostun var ise ağlayacak bir omuza ihtiyacın olduğunda senin yanında olur. Bence dostluk gerçekten önemli değerli ve kıymetli bir şey. Ama tabi ki her zaman tıpkı her şeyde olduğu gibi bazı şeylerin kıymetini kaybedince bizim elimizden gittiğin de anladığımız gibi bazen dostumuz yakın arkadaşımız ve bizim için önemli olan değerli olan birisini kaybettiğimiz de onun bizim için ne kadar önemli olduğunu onun bizim için ne kadar değerli olduğunu anlarız.İşte bence hatamız burada varlığında anlamadığımız dostluğun kıymetini bazen o elimizden gittiğin de anlıyoruz. Ve bizim için o zaman çok kötü oluyor çünkü yalnız kalıyoruz. Bizi anlayan dostumuz dediğimiz kişi yanımızda olmuyor. İşte o zaman yalnızlığın tadını alıp bu yükten kurtulmak isteriz.

Aslında bizim için herkes için dostluk çok önemli sadece farkında değiliz ve anlamını bilmiyoruz. Biz değer veriyoruz yada karşımızda ki arkadaşımız dostumuz farkında olmuyor yada biz farkında olmuyoruz. İşte asıl hatamız bu azcık etrafımızın farkında olsak kim üzgün iken kim yanımızda oluyorsa zor zamanımızda yanımızda oluyorsa o zaman farkında oluyoruz. Benim ancak dost nedir çok kısaca anlatabildiğim kadar kısa anlatmak istedim. Ve bu durumda ancak bu kadar kısalta bildim. Aslında dostluğa dair bir sürü şey söylenir anlatılır ama artık bitirmek istiyorum.Dost Nedir Çok Kısaca - Yorum Soru Turka 12 Mart 2020 12 Mart 2020 — 11:29
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular