Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Dost Nedir Güzel Sözler - Soru Cevap

Dost Nedir Güzel Sözler

Dostluk hayatta duygularını düşüncelerini sırlarını paylaştığın senin her zaman yanında olan her anında birbirinize destek olmaktır. Peki dost nedir güzel sözler var mı yada dostuna arkadaşına güzel sözlerle bile ufacık şeylerle mutlu etmek yeterli olur mu.

Dost nedir güzel sözler paylaşmak dostuna onu mutlu etmek gerekir mi. Peki gerçekten dostumuzu dost olduğumuz arkadaşımızı nasıl tanıyabiliriz. Kimin bizim için dostumuz olduğuna yakın arkadaşımız olduğuna nasıl karar verebiliriz. İşte dostluk arkadaşlık samimiyet gerektirir. Düşüncelerini ve zevklerini uyuşmasıdır. Dostluk çıkar gözetmez çıkar ilişkisine dayanmaz. Dostlukta çıkar olmaz. Hiç beklenmedik anında kalbine doğan sıcacık bir duygudur dostluk, sevinçtir,anlamaktır, hatırlamaktır dostunla her anını her duygunu paylaşmaktır, sırrını paylaşmaktır seni anlayan ve sende onu anlamaktır. Sonsuza dek olan arkadaşlıktır dostluk. Dostun olan kişiye başın ne zaman sıkışsa yanında gidebilmelisin. Senin her zamanında her anında yanında olabilmeli. Zamanın bir önemi olmamalı. Senin gözüne baktığında duygularını anlayabilmeli dostun olarak gördüğün kişiye sıkılmadan yanında rahat olabilmelisin.Bence dostluk öyle kolay kurulan böyle herkesi dostun olarak göremezsin. Dostluk zor kurulan ve yıkılmayan bir bağdır. Arada iki kişinin dostluğu arkadaşlığı samimiyete güvene sevgiye dayanır. İşte dostun kötü anında senin yanında olur. Kapısını her çaldığında senin duygunu ilk bakışta anlar.

Bence dost nedir güzel sözler paylaşarak dostunu arkadaşını hatırlamak onun yanında olmak lazım. Çünkü kaybetmemek gerekir dostluğu arkadaşlığını. Karşılılık çaba ve emek ister dostluk arkadaşlık ve işte bana göre dostluk arkadaşlık sonsuza kadar süren seni her zaman anlayan ve yanında olan kişidir dostun.Dost Nedir Güzel Sözler - Yorum Soru Turka 25 Mart 2020 25 Mart 2020 — 12:15
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular