Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Dost Nedir Kimdir - Soru Cevap

Dost Nedir Kimdir

Bu kavramını sözünü çok duyduğumuz dost nedir kimdir yada dost kavramını kime denir yada bizim için kimdir. Dost senin zor zamanında yanında olan mıdır. Yoksa bollukta varlıkta iyi günde yanında olan kişi midir.

Sizce de nedir dostluk kavramı yada sizin için kime denir kim olabilir dost dediğiniz kişi. Bence dost nedir kimdir diye sormak gerekirse yanlış anlaşılmalar da bile seni yanlış anlamayan zor zamanında yanında olan iyi ve kötü gününde yanında olan seni anlayan ve derdini dinleyen her durumda sevgine ve değerine layık olan kişidir. Bence işte dost dediğin kişide bunlar olmalı. Yanında huzur ve mutluluğu bulduğun seni destekleyen üzüldüğünde seni anlayan derdini dinleyen ve zor zamanında seni destekleyip seni dinleyen kişidir dost dediğin kişi. Gerçek dost koşulsuz çıkarsız sizi seven ve saygı duyandır. İşte bence keşke herkes kendisine bir dost arkadaş samimi yakın bir arkadaş bulabilmektir. Ve bu durumda da kendine özgü olan seni anlayacak dinleyecek samimi olacak bir dost arkadaş bulmak gerçekten çok zor olabilir. Ve bir bayan için olsun bir bey için olsun yada bir genç için olsun dostluk gerçekten yakın arkadaşlık olsun çok önemlidir.

Seni koşulsuz seven senin koşulsuz yanında olan her anında seni dinleyen ve destekleyen kötü bir şey olduğunda yanında olan bir yanlışa gittiğinde seni uyaracak olan arkadaşındır. İşte dost nedir kimdir sizin için dostluk arkadaşlık nedir. Ve kime dost arkadaş denir. Bu konuda ki fikirlerinizi bekliyorum.Dost Nedir Kimdir - Yorum Soru Turka 8 Nisan 2020 8 Nisan 2020 — 11:06
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular