Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Dost Nedir Kime Denir - Soru Cevap

Dost Nedir Kime Denir

Dostluk arkadaşlık samimiyet iki kişi arasındaki bağ yada yakınlık demektir. Dost nedir kime denir diye sormak gerekirse veya dostun sandığın kişiyi tanımak ve kime deneceğini merak ediyorsan bende bu konu hakkında bu konuyu paylaşmak istedim ve açıklamak istedim.

Dost dediğin dostun olduğunu düşündüğün kişi ile aranda belli bir samimiyet gerekir sır saklamazsın her şeyini utanmadan sıkılmadan söyleyebilme ve senin her anında yanında olan birbirinizi anlayan seni dinleyen seni destekleyen yanında iken küsecek diye korkun olmadan çekinmeden yanında rahat olabildiğin kişiye dost arkadaş dost nedir kime denir diyebilirsin. Ancak o zaman senin için kimin dost olduğunu kimin sana karşı dürüst olduğunu anlarsın. Dostluk dediğin güven dürüstlük saygı ve sevgiye dayanır. Aslına bakarsanız bütün ilişkiler bu unsurları içerir. Ancak kime sorsanız bu koşullar geçerli olur. Çünkü dürüstlük samimiyet arkadaşlık güven ve saygı ve sevginin olmadığı zaman o dostluk o arkadaşlık o herhangi bir ilişki yürümez. İşte bu nedenden dolayı bu durum gerçekten önemli. İşte ben de bu konuda sizinle kendi fikrimi paylaşmak istedim. Ve bana göre dost yada arkadaşlığını ayırt etmek ve senin için kimin dost olduğunu öğrenmek isteyebilir. Ve kimin gerçekten senin için dostun olduğunu anlamak gerekir. Bunu bilemeden bunu anlamadan senin için kimin dost olduğunu bilemezsin.

Dostluk dediğin arada ki bağı arkadaşlığı samimiyeti kuvvetlendirir. Bende bu konuda gerçekten kimin doğru anladığını kimin samimiyet kurduğun birisi için senin için önemi değerini iyi bilmek ve dostluk kurduğun zaman ve bu durumu iyi değerlendirmek ister. Ve bende kendi dostumu arkadaşlığımı kaybetmemek ve onun kıymetini değerini bilmek gerektiğinden dolayı bu arkadaşlık bağı dostluk bağı çok önemli bence. Çünkü her zaman dostluk kolay kolay bulunmaz. Ender bulunur ve bulunduğu zaman da kaybetmemek gerekir. Dost nedir kime denir diyebilmek senin için dostun olduğunu sandığın kişiyi doğru kişi olduğunu bilmek için sana değer verip vermediğine seni önemsediğine bakmak gerekir.Dost Nedir Kime Denir - Yorum Soru Turka 22 Mart 2020 22 Mart 2020 — 11:49
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular