Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Dost Nedir Kısaca - Soru Cevap

Dost Nedir Kısaca

Sizce dost nedir kısaca açıklamak ve siz de düşünceleriniz paylaşmak isterseniz buraya bana yazabilirsiniz. Bana göre dostluk tabi herkese göre dostluk başkadır. Kendisine göre ifade etme biçimi tanımı vardır. Ancak benim için dostluk gerçekten önemli.

Evet aşk zor bulunur. Ancak dostluk aşktan da zor bulunur. İşte bu nedenden dolayı bence dost bulabilmek yada dostuna sahip çıkmak o dostluğu yürütmek iki tarafında emek ve zaman harcaması gerekir. İşte bu nedenden dolayı bence her dostluğun yada her dost olan kişi benim ne demek istediğimi çok iyi anlar. Dostun var ise senin her zaman yanında olur başın bir şeye sıkışsa yada canın sıkılsa konuşacak birine ihtiyaç duysan dostun her an yanında bulunur. Zor bir zamandan geçse elinden bir şey gelmese bile senin yanında olur sözleri ile seni iyi hissettirmeyi başarır. Bence dostluk işte iki taraf için de geçerli olan iki tarafında çabaladığı önem verdiği ve kıymetini bildiği bir şeydir. Seni sen olduğun için seven ve kıymet veren yanında başka birisi gibi olmaya veya davranmaya gerek kalmaz. Dostunun yanında rahat ve özgür olursun. Çünkü zaten o seni sen olduğun için samimi olduğun için sevmiştir. Bence her ilişkide dürüstlük, saygı, sevgi ve samimiyet lazım. Çünkü bunlar olmadan ikili her ilişkide bunlar önemli ve olması gereken şeyler. Dost dediğin sarılacak bir ihtiyacın olduğunda sana sarılmalı ağlayacak bir olmadığında seninle bir ağlamalı işte bu nedenden dolayı dostluk gerçekten zor bulunur. Ve dost nedir kısaca anlatmak açıklamak mümkün değil bana göre değil. Bir sürü şey var anlatmaya açıklamaya kalksan bir sürü söylenecek söz var. Açıklamak gerçekten zor ve kelimeler yetmez.

Ve bu hayatta aşktan daha önemli olan dostluk bence. Tabi aşk sevgi kıymetli ve önemli ancak dostluk dost ilişkisi ve bir dostun olması daha da önemli. Seni anlayan dinleyen her anından ve her durumunda yanında olan dostun olması çok önemli. O zaman yalnız olmazsın. Yanında kimse olmasa bile dostun olacağı için yalnız hissetmezsin kendini çünkü bilirsin ki dostun var ve senin her zaman her anında her durumda yanında olacağını bilirsin. İşte bana göre dost nedir kısaca açıklamaya çalışmak bana göre mümkün değil. Ancak siz başarabilirseniz yada sizin de fikirleriniz düşünceleriniz var ise paylaşabilirsiniz.Dost Nedir Kısaca - Yorum Soru Turka 7 Nisan 2020 7 Nisan 2020 — 10:50
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular