Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Dost Nedir Ne Demektir - Soru Cevap

Dost Nedir Ne Demektir

Dost arkadaşlık samimiyet gerekir. Samimiyet olması sıcak kanlı olmak önemli benim için aslında dost nedir ne demektir diye sormak bana göre de anlamını bilmediğim benim için çok yabancı olan bir durum.

Çünkü neden böyle bir şey dediğimi neden böyle hissettiğimi açıklamak isterim. Aslında dost nedir ne demektir gerçekten daha önceden ben çok önceden dostum dediğim arkadaşım dediğim sırlarımı üzüntülerimizi birlikte paylaştığımız her anında birbirimizin yanında olduğumuz bir arkadaşlık dostluktu. Ancak işte her zaman böyle olmuyormuş. Yada bunlar yetmiyormuş. Benim için dost olduğunu düşündüğüm kişi aslında ben yanlış karar vermişim.O nedenden dolayı dostluğu gerçek anlamda bende bilmiyorum. Çünkü yanlış kararlar sonucu yanlış kişiye dostum arkadaşım demişim. Ben böyle düşünmeme sebep bunu daha önceden yaşamış olmam. Yoksa o dostum sandığım kişi hakkını verebilseydi o zaman halen dost olarak arkadaş olarak kalırdık. Aslında dostluk sadece birbirinin sırlarını paylaştığın yada samimi olduğun her anında yanında olan kişi dostun oluyor tamam ancak bu durum her zaman böyle olmuyor. Birisini sen dostun arkadaşın olarak görürsün onun yanında rahat olursun her anında yanında olursun o da senin öyle olur ancak bir gün öğrenirsin ki seni kullanmak için bu kadar uğraşmış sırf senin sahip olduğun senin için çok kıymetli olduğunu düşündüğün kişiyi almak onu kendisinin olması için senin yanında olduğunu anlarsın. İşte o zaman yıkılırsın hep aşkını hep dostunu kaybetmenin acısı yıkar seni. Gerçek dostluk dediğin kendi çıkarını gözetmez kendini düşünmez bencil olmaz. Oysa anlaşmak hiçbir şeydi. Önemli olan seni kendime yakın görmem dostum olarak görmemdi ve ancak şimdi onu kaybettim. Ve kaybettim.

İşte bu durum da dost nedir ne demektir benim için karışık duygular ifade ettiği bir durumdur. Ben bu durumda gerçekten pişman oluyorum. Hayatımda o kadar güvendiğim o kadar sevgi saygı duyduğum iki kişiden de hata yanlış gördüm. Aslına buna ne dersiniz ne yaparsınız bilmiyorum. Ancak benim bu durumda yaşadığım şeyi sadece sizinle paylaşmak en azından biraz olsun bir yerlere içimi dökerek rahatlamak istedim. İşte bu nedenden dolayı bu ilanı açmak istedim.Dost Nedir Ne Demektir - Yorum Soru Turka 23 Mart 2020 23 Mart 2020 — 11:06
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular