Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Dost Nedir Sözler - Soru Cevap

Dost Nedir Sözler

Bugün burada belki herkesin paylaştığı yada herkese basit gelen bir şey konuyu söylemek istiyorum. En azından kendi düşüncelerimle paylaşmak istedim. Peki sizce de dost nedir sözler olarak anlatmak açıklamak gerekirse.

Bana göre seni anlayan dinleyen her zaman yanında olan bir dost arkadaş bulmak geçekten zor. Evet belki herkesin bildiği veya hakkında az da olsa yada fazlaca fikir sahibi olduğu bir konudur. Ancak bu kadar basit değil bence. Seni her zaman dinleyen veya anlayan her zaman yanında olan, çıkarsız yanında duran bir dost bulmak gerçekten zor. Hele şimdiki günümüzde her şey sahte olmuş iken dost bulmak gerçek anlamda kötü zamanında da yanında olacak birisini bulmak zor olabilir. Senin için dostun hatalarınla yanlışlarınla senin yanında olması gerekir. Ancak seni sen olduğun için seven ve değer veren bir arkadaş bulmamız gerekiyor. Bazen dostlarımıza bizi anlaması için onlara açıkça söylemek yerine bir de dost nedir sözler paylaşan veya o sözlerin anlamlarını paylaşan kişiler var. Bunun yerine dostun ise sana gelip dürüstçe her şeyi söyleyebilmeli. Dostluklar kalıcı olmalı geçiçi değil. Dost dediğin zaman senin için bir anlamı veya bir değeri olmalı. Küsecek diye korkmazsın ona söyleyeceğin şeyden çekinmezsin yanında rahat olursun. Kendini huzurlu mutlu hissedersin. Başın sıkışsa kapısını her zaman her saat çalabilirsin. Senin gözlerinin içine bakınca üzgün olup olmadığını sen söylemeden anlamlı. Ve her şeyden önemlisi seni başkalarına karşı savunmalı onlar ne derse desin dostun olan kişi yanında durmalı ve seni zor zamanında desteklemeli.Dost dediğin kişi zaten senin için her zaman hazır olmalı birbirini anlayan iki kişi aynı düşüncelerde aynı fikirlerde olduğun kişidir.

Asıl işte o zaman anlaşılıyor dost dediğin kişiler. Ama asıl olan dostluk zamanla eskiyen değil birbirine verdiğin değeri kaybeden değil de aksine zaman geçtikçe o dostluğun artmasıdır. Sizde dostluğunuzu arkadaşlığınızı anlatacak dost nedir sözler ile ilgili bir kaç şey okumak yada öğrenmek yada arkadaşınızı dostunuzun gerçekten kim olduğunu bilmek istiyorsanız veya dostluk hakkında ki düşüncelerinizi paylaşmak istiyorsanız burada bu konu hakkında paylaşım yapabilir. Ve düşüncelerimizi fikirlerimizi paylaşabiliriz.Dost Nedir Sözler - Yorum Soru Turka 30 Nisan 2020 30 Nisan 2020 — 11:08
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular