Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Dürüst Durumu Nedir - Soru Cevap

Dürüst Durumu Nedir

Dürüstlük uygun görülen sosyal davranışa karşı soğukkanlılık kısıtlama ve saygıdır. Dürüstlük alıntıları hakikat adalet ve ahlaki bütünlük ilkeleriyle yakın ilişkisi olan insanların bir değeri ve ya kendi niteliği olduğunu kanıtlamak için dürüst durumu nedir diye baktığımızda bunu açıklamak biraz zor olmaz sanırım.

Çoğu zaman gerçekte kim olduğumuzu göstermeliyiz sonunda güçlü olduğumuzu inanarak karakterli oluruz ve başka bir kişinin oyununu temsil ederiz. Hiçbir şey kendimize yalan söylemekten daha garip değildir. Bir kişi neden kendini bazı şeylere inandırmak yada kendine karşı yalan söylemek ister ki. İşte bunun için de dürüst durumu nedir buna bakmak ve dürüstlüğü başkalarına duyurmak için bu sosyal sitelerde bu durumunu belirtmek ihtiyacı hisseder. Ancak kendinize karşı olabildiğince dürüst olmaktan başka bir seçenek yoktur. Dürüst olun ve en azından biraz özgürce yaşayın.Dürüst hatalar genellikle unutulur veya affedilir çünkü kötü niyetli veya kasıtlı bir şekilde yapılmadığı ve hatta başkalarına zarar vermek için yapılmadığı bilinmektedir. Öte yandan bir yalancı kesinlikle ekdiğini biçmek zorundadır.

Gerçeği söylemek zordur. Çünkü bunu yapmadan önce kendinizle yüzleşmeniz gerekir. Korku acıdan bile şüphe ediyor ama sonun da buna değer olduğunu anlamak ve dürüst durumu nedir bunu açıklamanın en güzel yolu olduğunu anlamak gerçekten insana ayrı bir huzur verir.Dürüst Durumu Nedir - Yorum Soru Turka 22 Kasım 2020 22 Kasım 2020 — 14:39
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular