Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Dürüst İnsan Nedir - Soru Cevap

Dürüst İnsan Nedir

Dürüstlük gerçekten önemli bir şeydir. Dürüst insan nedir diye sorduğumuzda bize gerçekten her konuda dürüst davranan bizim için dürüst konuştuğunu düşündüğümüz kişidir.

Bizim için ne olursa olsun her konuda dürüst davranan bize karşı ne istediğini yada bizim yanlışlarımızda bile bize dürüstçe kendini ifade etmek ve bize ne istediğini söylemek ve bizim yanlışlarımızda bile bize dürüstçe hatalarımız yanlışlarımızı söylemek güzel bir şey. Bizim için dürüstlük de bu kadar önemlidir. Dürüstlüğün bize kazandırdığı şeyler hakkında konuşmak gerekirse çevremizde saygı duyulur ve sözümüze inanılar ve bize güven duyarlar. İşte bunun için de dürüst insan nedir önce karşımızda ki kişinin dürüst olup olmadığına bize karşı dürüst olması bu yüzden bu kadar önemlidir. İşte bunun için de ben de bu konuda ki kendi düşüncelerimi paylaşmak ve yazmak istedim.

Ne kadar bizim için bu kadar önemli olsa da dürüst insan nedir diye etrafımıza baktığımızda sadece yalan konuşmayan kişi aklımıza gelse de asıl önemli olan dürüst bir insan olarak etrafımızda bu gibi kişilere güveniriz ve saygı duyarız ve sözüne inanır ve güveniriz.Dürüst İnsan Nedir - Yorum Soru Turka 15 Kasım 2020 15 Kasım 2020 — 15:16
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular