Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Dürüst Nedir Kısa - Soru Cevap

Dürüst Nedir Kısa

Dürüst olmak için önce kişi istemeli ve bunun ne anlama geldiğini bilmeli diye düşünüyorum. İşte bunun için de önce dürüst nedir kısa olarak olsa da bunun anlamına ne demek olduğuna ve insanlar için insanların size güvenmesi için ne kadar önemli olduğuna bakmak gerekir.

Dürüstlük demek bir insanın için de olmalı. Yalana başvurmak yada birisini arkasından konuşmak yada birilerine karşı sırlar saklamak bunlar dürüstlüğe girmez. Aslında daha bir çok şey dürüstlüğe girmez. Ama ben sadece bunlardan bahsetmek istedim. Sizin beyaz yalan diye tabir ettiğiniz ve bunu saklasam yada buna beyaz bir yalan uydursam dediğiniz şey karşınızda ki kişinin size olan güvenini zedeler aslında gerçeği biliyordur.Ama bu gerçeği sizden duymak ve size şans tanımak ister. Ama üstüne siz ona gerçeği söylemek yerine yalan söylerseniz karşınızda ki kişinin size olan güvenini zedelersiniz. İşte dürüst nedir kısa olarak bakmak ve anlamak gerekirse bu tür cümlelerle açıklamak çok uygun olur.

Bunun için de ben de bu konuya değinmek ve bunu size açıklamak ve size biraz olsun güvenin sadakatin ve dürüstlüğün ne kadar önemli olduğunu açıklamak istedim işte bunun için de bu konuyu yani dürüst nedir kısa olarak değinmek istedim.Dürüst Nedir Kısa - Yorum Soru Turka 3 Aralık 2020 3 Aralık 2020 — 12:43
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular