Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Dürüst Nedir Ne Demek - Soru Cevap

Dürüst Nedir Ne Demek

Dürüstlük toplum genelinde doğru olan ve ahlaki kuralları doğru yapan ve kendisine karşı dürüst olan kişilere dürüst nedir ne demek sorduğunuzda alacağınız cevap genellikle hep aynıdır. Bizler için gerçekten dürüstlüğün anlamı nedir yada bizim için dürüstlük neyi ifade ediyor.

Dürüstlük kavramı gerçekten bizler için ve hayatımız için çok önemlidir. Dürüst nedir ne demek diye sorduğumuzda gerçek dürüstlük insanın için de olmalıdır ilk başta tabi herkes dört dörtlük olamaz insanın hataları yanlışları yanlış seçimleri olabilir. Ancak bunlardan ders çıkarmak ve bir daha yapmamak ve bizim için çok önemlidir. Bizi biz yapan değerler kaşısın da insanların yaptıkları hataları görmezden gelmek yada kendi yanlışlarımız hatalarımızı saklamak bizim için değerli olan kişilere karşı yalan söylemek ve daha sayamayacağım kadar çok şey dürüstlük kavramından oldukça uzak duruyor. Biz bunun için önce dürüstlüğün gerçek anlamını ahlaki ve düzgün bir yaşam sürmek için buna bakmalıyız. Gerçekten ben dürüstüm diyen herkes size karşı dürüst müdür hiç bunu düşündünüz mü. Biz bazen bazı şeylere inanmak istemediğimizden dolayı onların her söylediğine içimizde inanmasak da inanmak istediğimizden dolayı inanırız. Yanlış olduğunu bildiğimiz halde inanırız.

Çünkü bunun olmasını bu şekilde isteriz. VE bu amaç doğrultusunda gerçekten istediğimiz şey ise sadece bizi kandırmak için değil de hem kendine saygısı olması için hem de bizim için daha fazla değer kazanması için bu açıdan gerçekten çok önemli dürüst olmak ve dürüstlüğün kavramı ve bunun için de dürüst nedir ne demek bunu anlamak ve gerçekten hayatımızı dürüst yaşamak önemlidir.Dürüst Nedir Ne Demek - Yorum Soru Turka 21 Kasım 2020 21 Kasım 2020 — 12:58
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular