Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Dürüst Olmak Nedir - Soru Cevap

Dürüst Olmak Nedir

Dürüst insan dürüst bir kişi bulmak artık bu devir de gerçekten zor. En azından benim karşıma çıkan ve benim düşünceme göre bu yönden çok zor. Bunun için de dürüst olmak nedir diye bakmak ve bu konuda gerçekten bu durumu anlamak önemli diye düşünüyorum.

Bunun için de bende bu konuda kendi düşüncemi en azından bir yerde paylaşmak istediğimden dolayı bu konuyu açmak istedim. Bakınca bu konuda bir sürü kişinin yazıları paylaştığını gördüm ve bende kendi düşünceme göre paylaşmak istedim. Bunun için de önce dürüst olmak nedir bunu anlamak ve dürüst bir insan olmak ne demektir ona bakmak ve onu anlamak gereklidir. Bunun için de dürüst bir insan olmakla dürüst davranmak gerekli. Çünkü dürüst olursak öncelikle kendimize karşı dürüst olursak saygı sevgi hoşgörü insanlar sözümüze inanılan güvenilen bir insan oluruz. İşte bunun içinde bu konuda kendi düşüncemi paylaşmak ve kendimi açıklamak istedim. Dürüstlük bence sadece yalan söylememek değil. Tabi yalan söylemek de kötü bir şey ancak sadece bunu yapınca dürüst olunmuyor. Dürüstlüğün koşulunda insanlara çevremizde ki kişilere karşı yapmacık olmamak arkasından konuşmamak kendimizi kandırmamak kendimize karşı açık olmak ve başkalarına karşı açık olmak size bir şey kaybettirmez aksine size kazandırır. İşte dürüst olmayı anlamak ve dürüst bir insan olarak yaşamak gerçekten önemli diye düşünüyorum.

Aslında dürüst olmak nedir diye sorduğumuzda çoğu kişinin verdiği cevap yalan söylememek olsa da dürüst bir insan olarak çevrenizden size saygı duyulmasını sözüne inanılan güvenilen bir insan olarak görülmesini sağlar ve bu durumlar size her zaman kazandırır bir şey kaybettirmez. Ve bu nedenden dolayı dürüst olmak gerçekten çok önemli en azından benim için dürüstlük dürüst yaşamak gerçekten önemli. Ve o kadar zor bir durum da değil sadece içinde istemek önemli.Dürüst Olmak Nedir - Yorum Soru Turka 5 Kasım 2020 5 Kasım 2020 — 11:55
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular