Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Dürüst Oyun Nedir - Soru Cevap

Dürüst Oyun Nedir

Çocuklarımıza dürüst olmayı öğretir iken bizlerin yapmış olduğu yanlı sadece dürüstüğün her açıdan bize gerekli olması bence. Bu yüzden de dürüst nedir yada dürüst oyun nedir olarak dürüstlüğü oyun haline getirip çocuklarımıza öğretebiliriz.

Birde dürüst olarak oyun oynamak adil olarak oyuna katılmak gerektiğini öğretmek gerekir bence. Haksızlık yaprak yada haksız yere bir oyunu elde etmeye yada katılmaya gerek olmadığını bu şekilde yaparak karşımızda ki kişilere haksızlık yaptığımızı ve bunun bizim açımızdan da kötü bir durum olduğunu ve dürüstlüğün ne kadar önemli olduğunu çocuklarımıza öğretebiliriz. Dürüstlük bence sonradan öğrenilen bir olgu değildir çocukluktan aileden öğrenilen bir olgudur Bu yüzden zaten çocuklarımıza demek istedim. Muhakkak bizim de sizin de başınıza gelmiştir. Çocuk iken olsun bir oyun oynar iken haksız yere oyundan atılma yada oyunu kaybetme yada yetişkin olduğunuz zaman haksız yere sizden bir şey alınması yada kaybettiğiniz bir şey olabilir işte bunun için de dürüst oyun nedir dürüst olmayı oyun halinde daha çocuk iken çocuklarımıza öğretmek gerek diye düşünüyorum.

Çünkü yetişkin olduğunda bunun sonradan öğrenilen bir şey olmadığını anlamaktan sa dürüst olarak yaşamayı dürüst bir insan olarak saygı görmeyi sözüne güvenilmek güzel bir duygu bu yüzden de biz aileler olarak en başta kendimiz sonra çocuklarımıza dürüst oyun nedir şeklinde öğretmek daha güzel olur diye düşünüyorum. Aslında bu konuda çok yazan olduğunu gördüğüm için bende bu konuda kendi düşüncemi bir anne olarak belirtmek istedim.Dürüst Oyun Nedir - Yorum Soru Turka 4 Kasım 2020 4 Kasım 2020 — 11:33
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular