Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Dürüstlük Nedir Kısaca Tanımı - Soru Cevap

Dürüstlük Nedir Kısaca Tanımı

Dürüstlük ne kadar önemli çevremizden eşimizden ailemizden arkadaşlarımızdan saygı sevgi güven duyulması için bize ne kadar önemli bir şey değil mi. Ancak şu zamanlar da insanların sana karşı dürüst olduğu çok az görülen bir durum oldu. Hele dürüstlük nedir kısaca tanımı anlamak bakmak gerekirse.

Bence bizi biz yapan en önemli değerdir. İnsanların sana karşı güven duymaları dürüstlüğün bir parçasıdır. Dürüstlük herkes için önemlidir. Güzel bir yaşama hayata sahip olabilmek için önemlidir. Ancak dürüstlük son zamanlarda kaybedilen bir durum olmakta.Bizim için en önemli unsur biraz da bu durum da ortaya çıkmakta.İnsanların birbirlerine karşı dürüst olması ve birbirlerine güven duymaları güzel bir durum olarak karşımıza çıkmakta. Ama ne yazık ki bunun yerine birbirlerini kandırmak daha kolay geliyor herhalde. Ama unuttuğumuz bir şey var oda asıl bu durumda kendimizi kandırdığımız gerçeği biz etrafımızı kandırmaya çalışır iken asıl kendimizi kandırıyoruz. Çünkü onlar her yada geç gerçeği fark edecek ve burada asıl önemli olan bizim kendimize olan gerçeği söylemek ve kendimize karşı dürüst olmamız gerçeği. İşte bunun için de dürüstlük nedir kısaca tanımı bakmak ve anlamak gerekir.

İşte bizim için asıl gerçek bence dürüstlük nedir kısaca tanımı anlamak ve bilmek aslında bildiğimiz bir şeyi etrafımızdaki kişileri kandıra cağımızı düşünerek uygulamıyoruz ancak burada sadece kandırdığımız kişi biraz da kendimiz oluyoruz dediğim gibi.Dürüstlük Nedir Kısaca Tanımı - Yorum Soru Turka 13 Kasım 2020 13 Kasım 2020 — 16:13
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular