Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Dürüstlük Nedir Maddeler Halinde - Soru Cevap

Dürüstlük Nedir Maddeler Halinde

Dürüstlük doğruyu söylemek her konuda adil olmak ahlaki değerlere sahip olmak ve her şeyden önemlisi de her konuda her zaman insanlara karşı ve kendine karşı dürüst olmak gerçekten bizim için önemli. Ancak dürüstlük nedir maddeler halinde açıklamak gerekirse.

İnsanların dürüst olmakta zorlandığı konu da biz insanların dürüstlüğü çok yanlış anlaşılmadan kaynaklanıyor. Dürüstlük yalan söylememek değildir sadece tabi yalan söylememek de gereklidir ancak dürüstlüğün temel taşı bu değildir.Dürüst bir insan yalan hırsızlık ve ya sahtekarlıklar yapmaması insanlara karşı her konuda açık sözlü olması insanları anlaması ve ne olursa olsun bizim duygu ve düşüncelerimize saygı duyması ve bizi anlayan dinleyen kişiler olmak gerçekten önemlidir. Biz bizi yapan başka unsurlardır insanların birbirleri ile kurdukları iletişim ama bazı durumlarda yaptığımız yanlışları bazı kişilerden saklarız hatalarımıza beyaz yalanlar uydurmaya onları kendimize kabul ettirmeye çalışırız.İşte asıl hatamız bu bence biz çünkü insanların kendini kabul ettirmeye çalışmaktan daha çok kendimize karşı dürüst olarak önce kendimi düzeltmeliyiz. İşte bunun için de dürüstlük nedir maddeler halinde açıklamak gerekir.

Dürüstlük işte bizim hayatımız için bu kadar önemlidir. İkili ilişkide olsun arkadaşlıklar da olsun yada günlük yaşantımızda olsun ilişkiler de her konuda dürüstlük kavramı çok önemlidir. Ve bizim için de bu konu bu kadar açıklayıcı olmak zorunda ve dürüstlük nedir maddeler halinde açıklamak ve kendimi biraz bu konuda açıklamak istedim.Dürüstlük Nedir Maddeler Halinde - Yorum Soru Turka 18 Kasım 2020 18 Kasım 2020 — 13:11
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular