Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Dürüstlük Nedir Resimli - Soru Cevap

Dürüstlük Nedir Resimli

Dürüstlük anlatmak için illa kelimelere sözlere ihtiyaç yoktur. Bunu anlatmak için yada anlamak için dürüstlük nedir resimli olarak da anlayabiliriz. Kısa gerçekten dürüstlüğü doğruluğu temsil eden güzel resimler ortaya çıkmıştır.

Ancak bunlara bakmak gerçek anlamda bakmak ve anlamak daha iyi olur. Yoksa sadece bir resim olarak bakarsak için de ki bize anlatılmak istenen olayı göremeyiz. Bunun için de dürüstlük nedir resimli olarak anlatırlırsa yada karşılarşırsanız onun bize anlatmak istediğini anlamaya çalışmak sadece bir resim olmadığını görmemiz gerekir. Resimler bizi yansıtan en güzel sanattır bence. Bir resimde duygularımızı düşüncelerimizi yanlışlarımızı sırlarımızı anlatabiliriz. Ama önemli olan biz bakar iken o kişinin bize ne anlatmak istediğine bakmalıyız. Sadece bir resim olarak görürsek orada bize anlatılmak isteneni görmeyebiliriz. Bize anlatılmak istenen her zaman o resmin için de gizlidir. Bu dürüstlük olabilir kişinin için de duyduğu sevgi olabilir. Resmi yapanın sırlarla dolu bir resmi olabilir. Yada mutluluğunu anlatan bir resim olabilir. Yani her şey olabilir ancak onu doğru gözle görmek doğru anlamak gerekir.

Resim yapmak resimler gerçekten çok güzel ve sanatsal bir şey bana göre. Çünkü hem onu bakan kişi için olsun hem de onu yapan kişi için olsun gerçekten çok güzel şeyler ifade edebilir. Resmi yapan kişi içindeki bütün duyguları resimle ifade eder. Resme bakan kişi ise o duyguları hissettiği için ona bakmak ister. İşte ikisi de birbiri ile orantılıdır. Bu nedenden dolayı dürüstlük nedir resimli olarak anlatılsa bile karşıda ki kişinin onu anlaması gerekir o mesajı anlayabilmek önemli olandır.Dürüstlük Nedir Resimli - Yorum Soru Turka 7 Aralık 2020 7 Aralık 2020 — 15:33
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular