Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

En Güzel Aşk Nedir - Soru Cevap

En Güzel Aşk Nedir

Aşk üzerine bir sürü tartışma yada açıklama mevcut. Ancak aslında bizim için önemli olan diğer kişilerin ne söylediğin den yada ne hissettiğinden çok bizim için en güzel aşk nedir ne anlama gelir. Bize hissettirdiği duygular nelerdir diye düşünmemiz gerekiyor bence.

Tabi bu kendi düşüncem ancak bir çok insan aşık olduğunu düşündüğü zaman heme aşk şiirleri okumaya yada sözleri paylaşmaya yada aşk üzerine müzikler dinlemeye başlar. Neden böyle bir ruh haline gireriz hiç anlamam. Aşkı edebiyatçılar olsun ünlü kişiler olsun bir sürü aşk hakkında güzel şeyler söylemiştir. Herkes kendine göre aşkın ne demek olduğunu açıklamaya çalışmıştır. Ancak etrafıma bakıyorum ve gerçek anlamda aşkı yaşayan bir kişi olduğunu inanmıyorum. En azından etrafımda. Tabi diğer kişileri bilemem. Muhakkak içlerinde gerçekten aşkı yaşayan veya en güzel aşk nedir diye sorduğumuzda onu kendi duygu ve düşünceleri ile açıklamaya çalışan arkadaşlar vardır. Ancak benim demek istediğim etrafımda o kadar kişi var ki çoğu da yakın arkadaşlarım ben aşık oldum derler ve direk olarak az önce yukarıda saydığım şeyleri yapmaya başlarlar. Bir depresyon haline girerler. Benim bildiğim aşk evet belki aşkı yaşamamış olabilirim. Ancak yine de hakkında az çok kendimce düşüncelerim var. Ve sanmıyorum ki aşk insanı böyle bir depresyona itsin. Benim bildiğim aşk insanı mutlu huzurlu eder. Kal pinde hiç olmadığı kadar sevgi taşır. Yüzü güler insanlara karşı daha ılımlı yaklaşır. O aşık olduğu kişinin yanından bir an bile ayrılmak istemez.

Yani demek istediğim ben sanmıyorum ki aşk insanı üzüntüye boğsun büyük bir depresyona sürüklesin karamsar olsun. Aşk bence tam tersini hissettirmesi gerekiyor diye düşünüyorum. Ama gel gelelim ben etrafımda ki bu arkadaşlarımı gördükçe de gerçekten aşk böyle bir şey mi ben mi yanlış biliyorum yoksa arkadaşlarım mı yanlış anlamış diye içimden geçirmiyor da değilim. Belki bir gün bende en güzel aşk nedir diye aşkı yaşarsam bence o zaman anlarım. Ama yine de sanmıyorum aşkın böyle karmakarışık duygular hissettireceğini bence onlar çok karamsar düşünüyor.En Güzel Aşk Nedir - Yorum Soru Turka 7 Haziran 2020 7 Haziran 2020 — 16:16
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular