Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

En Yakın Arkadaş Soru Cevap - Soru Cevap

En Yakın Arkadaş Soru Cevap

En yakın arkadaş bulmak kendine bir dost bulmak çok zor. Hele şimdiki zamanda yakın bir arkadaş dost bulmak daha da çok zorlaştı. Eskiden de zordu ama en azından insanlar samimiydi dürüstü şimdi onlar da kalmadı. Bu nedenden dolayı en yakın arkadaş soru cevap şeklinde bir soru sorduğunda yanlış anlaşılma olasılığın çok büyük.

Aslında yakın arkadaş edinmek için sen yakın arkadaşına yada dostuna yada herhangi bir arkadaşına en yakın arkadaş soru cevap sorduğunda bile yanlış anlaşılıyor. Aslında tek istediğin sohbet etmek samimi davranmak yakın olmak istediğin için sorduğun soruya cevap verme ihtiyacı bile duymayan bir insan haline geldik. Hissizleştik gerçekten de artık hiç bir şeyi umursamaz olduk. Çok nadir çıkıyor samimi dürüst davranan sana yakın davranan bir çıkarı olmadan seninle arkadaş olan çok nadir insanlar çıkıyor. Oysa eskiden öyle midi bu kadar değildik. En azından dışarı çıkınca gülen yüzler selam verenler samimi davrananlar hal hatır soranlar olurdu. Şimdi yakın değilsen seni görmezden gelenler tanımamazlığa vuranlar oluyor dışarı çıkınca. Ne zaman bu kadar değiştik ne zaman birbirimizin açığını arar olduk. Arkadaş dediğin sana her zaman yanında olan senin iyi gününde kötü gününde yanında olan başına bir şey gelse senin adına üzülen yada mutlu olduğunda senin için mutlu olan arkadaştır. Gerçek arkadaşlık dostluk budur bence. Eskiden böyleydi en azından benim için halen öyle arıyorum yakın bir arkadaş dost olabilecek bir arkadaş dost arıyorum.

İnsanlar sahte yapmacık çıkar gözetmese yine öyle oluruz bence. Ama olmuyor işte her nesil daha kötüye gidiyor. Her nesil bir önce kisinden daha hissiz yetişiyor. En yakın arkadaş soru cevap sorabileceğim beni önemseyecek yakın bir arkadaş bulmak yakın bir dost bulmak insanlarla konuşabilecek bir zaman gelecek inşallah bulurum kendime uygun çıkarı olmayan samimi dürüst davranabilecek gerçek arkadaşlık kurabilecek gerçek dostluk kurabilecek birisini bulabilirim umarım.En Yakın Arkadaş Soru Cevap - Yorum Soru Turka 31 Ocak 2020 31 Ocak 2020 — 12:45
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular