Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Etkileyici Aşk Soruları - Soru Cevap

Etkileyici Aşk Soruları

Aşk ne güzel bir şey değil mi. Adı bile geçtiğinde insanın kalbini attıran heyecanlandıran güzel duygularla dolmanı sağlayan güzel bir duygudur. Herkes aşkı tatmak yaşamak bu güzel duyguyu düşünmek bu güzel duyguyu yaşamak ister ancak baktığımızda zaman zaman bu duyguların eskisi kadar bir kıymeti kalmadığını görüyoruz. Bazıları için aşk o kadar basit bir şey ki bunu bu kadar basite indirgemek de biraz saçma olur sanırım. İşte bunun için de etkileyici aşk soruları nelerdir aşk sorusu ile insanın içinde ki duyguları yansıtabileceğini düşünüyorum.

En azından insan bu güzel duyguyu yaşamamış birisi bile etkileyici aşk soruları bakarsa aşkın ne kadar gizemli aşkın ne kadar etkileyici büyüleyici olduğunu anlayabilir diye bakmak gerekir. Ancak baktığımızda aşkın bu güzelliğini çok basite alan ve bu kadar güzel duyguyu insanların çok kolay bir şeymiş gibi anlatması da beni bir o kadar üzmekte. Ama tabi herkesin bu konuda ki düşüncesi bu şekilde olmuyor. Aşk o kadar güzel bir şey o kadar duygusal bir şey ki insanın hayatını çok büyük etkileyen hem aynı zamanda mutluluk veren hem de aynı zamanda acı veren çok güzel bir duygu olmakta. İşte bende bu güzel duyguya bir kaç soru ile bakmak ve biraz daha anlamak istedim. Aslında hiç yaşamamış biri olarak aşkın ne demek olduğunu yada aşkın bize yaşattığı duyguyu biraz olsun bu gibi güzel sözlerle açıklamak yada bakmak istedim.

Aşk insanı etkileyen aşk insanı güzel duygularla kaplayan aşk bizim için o kadar güzel bir duygu ki bu duyguyu yaşamak herkes ister ancak ne zaman karşımıza çıkacağını yada ne zaman hayatımıza gireceğini bilemeyiz. İşte etkileyici aşk soruları ile biraz olsun aşkı anlamak biraz olsun aşkı yaşamak da insana mutluluk veriyor.Etkileyici Aşk Soruları - Yorum Soru Turka 16 Nisan 2021 16 Nisan 2021 — 12:11
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular