Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik Bağı Nedir - Soru Cevap

Evlilik Bağı Nedir

Evlilik deyince aklımıza genel olarak çok güzel ve insanın en mutlu günü olacağı ve hazırlık aşaması bile insana ap ayrı duygular veren güzelliği olan ve kutsal bir yeri olan iki kişinin birleşmesidir.Bunun için zaten evliliğe karar veren çiftler genellikle aralarında güçlü bir bağ vardır. Kimileri merak eder evlilik bağı nedir diye sorarlar.

Aslında bu evlilik bağı nedir diye açıklamak biraz zor bana göre.Ama en azından kendi duygu ve düşüncelerimle birlikte size kısa da olsa biraz aktarmak en azından kendi duygularımı ve düşüncelerimi bunun hakkında ki düşüncelerimi paylaşmış olmak beni de mutlu eder.Çiftlerin arasında ki bağ zaten evliliği temek taşıdır. Birisine gönülden ve ruhen ve psikolojik olarak o kişiye bağlı olursun ve daha sonra zaten evlilik kararı alırsınız. Bazı çiftler bir aile kurmak o aralarında ki bağı daha da güçlü kılacağını düşünür bana göre de öyle ancak bazıları da bundan korku duyar çünkü evlendikten sonra o aralarında ki bağın zayıflayacağını düşünenler ve bundan korku duyanlarda mevcut. Ve bu yönden kararsız kalan ve aşkların yitip gittiğini görebiliriz. Ancak bence iki kişi birbirine aşık ve bu aşk öyle gelip geçici bir aşk olarak değil de gerçek bir aşktan bahsediyorum ve aralarında yoğun bir bağ olduğunuza inanıyorsanız bence o bağın gitmesinden korkmayın çünkü kolay kolay gitmez o bağ yada herhangi bir şey sarsmaz o bağı.

Bu neden den dolayı da bende bu konu yada evlilik bağı nedir konusunda en azından kendi fikirlerimi düşüncelerimi sizinle paylaşmak yada bir yerde paylaşmak istediğim için bu ilanı açmak ve kendi düşüncelerimi biraz olsun yada bu konuda ne düşündüğümü biraz olsun sizlere aktarmak istediğim için bu ilanı açmak istedim. Umarım düşüncelerimi biraz olsun aktarabilmiştirim. Sizin de bu konuda düşüncelerinizi merak ediyorum ve paylaşmak isterseniz sevinirim.Evlilik Bağı Nedir - Yorum Soru Turka 9 Ağustos 2020 9 Ağustos 2020 — 12:17
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular