Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik Celbi Nedir - Soru Cevap

Evlilik Celbi Nedir

Evlilik ne kadar güzel bir durum yada iki kişinin birleşmesi ve aile kurması olsa da bazı sebeplerden ötürü ayrılanlar yada evliliğin bitmesi veya boşanma gibi nedenler ortaya çıkabiliyor. Bu durumda da mahkemeden size gelen evlilik celbi nedir ortaya çıkıyor. Peki nedir bu evlilik celbi.

Yada size ne ifade ediyor yada bu evlilik celbi geldiğinde ne yapmalıyız gibi sorulara soruluyor. Aslında evlilik celbi nedir diye soru sorduğumuzda iki kişinin boşanması anlaşamaması yada bazı sebeplerden ötürü ayrılmalarıdır.İşte bu nedenden dolayı eve gelen mahkeme celbi ile boşanma davasının tarihini ve ya bunun gibi yazıların olduğu bir belgedir.Bu belge ile kişiler boşanacakları tarihi veya saati hangi mahkeme tarafından nereye gidileceğini bilirler ve daha sonra mahkeme için hazır olurlar. Aslında ne kadar zor olacağının iki kişi de farkındadır ancak anlaşamadıklarını biliyorlardır. Yada bazı sebeplerden ötürü istemeseler de boşanmak zorunda olurlar. Evli oldukları süre zarfında insanların hissettiği duygular yada bu süre zarfında yaşamış oldukları ve daha sonra ayrılacak yada boşanacakları gerçeği ile de yüzleşmek ve daha sonrasın da bazı psikolojik sorunlar da ortaya çıkmakta. Kişiler bunalıma ve depresyona girebilir. Aslında bu ailesinin yıkılması yürütememiş olması ne hayaller ile kurduğu ailesinin yada yuvasının bozulması ile bunun biteceği ile kişiler karamsarlığa düşebilir.

İnsanlar ne kadar evliliği yürütemiyor olsalar bile boşanacaklarını bilseler bile belli bir süre sonra bu evliliğin bitmesi yine de onlara çok üzerler ve yıkarlar. Evlilik celbi nedir işte bu sorulara bu yazımda kendi düşüncelerimle yada kendi duygumla size söylemek yada size aktarmak istedim. İşte bu nedenden dolayı bu konuyu size açıklamak istedim.Evlilik Celbi Nedir - Yorum Soru Turka 16 Ağustos 2020 16 Ağustos 2020 — 16:55
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular