Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik Nedir Anlamı - Soru Cevap

Evlilik Nedir Anlamı

Evlilik düşüncesi evlilik kararı almak bazen birisiyle ciddi bir adım atmak korkutucu olabilir. Bazen de dünyanın en güzel şeyi olabilir. Sonuçta insanlar birbirini tam olarak tanımadan hayatında ki bazı şeylerin değişeceğini bilir ve bu konuda ciddi karar almak gerçekten zor olabilir. Bunun için önce evlilik nedir anlamı bilmek onun gerçekten önemini değerini anlamak önemli bence.

Birisiyle yada hayatınız da ki sevdiğiniz değer verdiğiniz kişi ile ciddi adım atmayı artık hayatınızın sonuna kadar onun yanında olmak onunla olmak istiyorsunuz ve evlilik kararı alıyorsunuz. Ancak o kararı almadan önce bana göre evlilik nedir anlamı iyi bilmek önemli.Çünkü tam olarak evliliğin o kutsal olan değerin önemini bilmeden evlenen kişiler sonradan mutsuz ve ayrılık kararı alıyorlar. Bunun da sebebi bana göre yanlış kararlar ve yanlış seçimler olduğun kadar tam olarak o evliliğin kutsal anlamını değerini tam olarak anlayamayan kişilerdir bana göre. .Bence mutlu bir evlilikte yada mutlu bir evlilik sürdürebilmek için onun değerini anlamak anlamını bilmek ve her şeyden önemlisi kişilerin birbirini iyi tanıması birbirlerine karşı dürüst, saygı sevgi ve güvenin olduğu sadakatin olduğu bir evlilik olması önemli bence. Bunlardan biri eksik olduğunda evlilik pek yürümeyeceğini düşünüyorum. Çünkü evliliği evlilik yapan bu değerler bana göre.

Evlilik iki kişinin verdiği ortak karar olsa da hastalıkta sağlıkta iyi ve kötü günde her zaman yanında olacağının sözünü verdiği resmi bir niteliği de olan büyük bir beraberlik. Bir aile kurmada atılan ilk adımdır. Çiftler evlenmeden önce ilk başta birbirlerine yada kendilerin evlilik nedir anlamı ben biliyor muyum bunu yapabilirmiyim doğru mu evleneceğim insan olarak kendine sorular sorması önemlidir. Çünkü anlamını bilmeden veya evliliğin değerini bilmeden kurulan ve birbirini iyi tanımadan bir hayat birleştirenler daha sonrada boşanmalar ortaya çıkarıyor bu nedenden dolayı da evliliğin gerçekten önemini değerini iyi bilmek önemlidir.Evlilik Nedir Anlamı - Yorum Soru Turka 2 Ağustos 2020 2 Ağustos 2020 — 13:52
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular