Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik Nedir Anlamlı Sözler - Soru Cevap

Evlilik Nedir Anlamlı Sözler

Evliliğin ne olduğunu ve ya evliliği bize açıklayan nasıl bir şey olduğunu nasıl bir durum olduğunu açıklayan ve evlilik nedir anlamlı sözler olarak bize bu durumu açıklayan bir sürü güzel sözler veya anlamlı sözler vardır.

Peki bu anlamlı sözler evliliğin ne olduğunu anlamaya çalışmamız için yeterli olur mu. Yada bu güzel sözler evliliğe dair güzel sözler evliliği anlamamız için yeterli midir. Bu gün aklıma takılan bu sorular için evlilik nedir anlamlı sözler için size kendi duygularımı düşüncelerimi paylaşmak ve en azından bir yerde yazmak ve paylaşmak iyi olacağını düşündüğüm için bu ilanı açmak istedim. Evlilik adı gibi kendisi de kutsal bir şey. Her ırk da her örf ve adette evlilik kavramı var. İki insan birbirine uygun olduğunu düşündüğü zaman ve birbirini yakından tanıdıktan sonra artık evlilik kararı alır ve hayatlarını bir ömür boyu birlikte geçirmek için adım atarlar. Farkındaysak her örf ve adette ister yurt dışında yaşayın ister başka bir ülke de yaşayın her yerde evlilik kavramı var. Ve bu kişiler aileler yada evlenecek olan kişiler için çok kutsal çok önemli bir mevki. Her dinde olsun her ülke de olsun evlilik kavramı var. Eski zamanlara baktığımız da bile bu kavramın olduğunu görüyoruz. Peki nereden çıktı bu evlilik ve niçin hayatımıza girdi diye sora bilirsiniz. Açıkcası araştırınca anlayacaksınız bunu burada yazmaya zamanım yetmez diye düşünüyorum.

Ama benim için de bu kavram önemli ancak sadece bunu evlilik nedir anlamlı sözler ile anlayarak yada bu güzel sözler paylaşarak evliliğin ne demek olduğunu anlayamayız. Evliliği anlamamız için derinlere inmemiz ve karşımızda ki kişiye karşı hissettiğimiz duyguların birbirimizi ne kadar yakından tanıdığımız ve artık bir hayatı birlikte geçirmek istediğimiz yer alıyor. Bence evlilik o kadar anlamlı o kadar kıymetli bir durum ki sadece evli olmakla kalmıyoruz. Kendi ailemizi kurmamız için adımla atmış oluyoruz.Evlilik Nedir Anlamlı Sözler - Yorum Soru Turka 3 Ağustos 2020 3 Ağustos 2020 — 14:50
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular