Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik Nedir Kısaca - Soru Cevap

Evlilik Nedir Kısaca

Bizim için evlilik yada nereye gidersen git hangi topluma girersen gir evlilik kavramı her toplumda her yerde var. Peki bu evlilik nedir kısaca açıklamak gerekirse.

Toplum yerinde de iki kişinin arasında ki bağın sembolleşmesi ve bunu kağıt üzerinde de resmileştirmesidir. İki kişi arasında ki bağın artık resmi kurumlar üzerinden de bir resmiyet kazanması ve bir aile kurmanın ilk adımı olabilir. Evlilik o kadar güçlü bir bağdır ki arada insanların birbirine karşı sevgileri saygıları güven duyguları artar. İki kişi arasında bu kadar önemli bu kadar güzel bir duygunun gelişmesi ve bunu da artık bir aile kurarak ödüllendirmek gibi bir durum bu evlilik nedir kısaca en azından kendi düşüncelerimle sizlere aktarmak ve evliliğin bizim için ne kadar değerli olduğunu söylemek isterim. Evlilik bizim için kutsal ve o kadar değerli bir durum. Biz evliliği sadece kağıt üzerinde iki kişinin de kabul ettiği bir anlaşma değil aynı zamanda bir aile kurmanın ayrı sevdiğin kişi ile bir yuva kurmanı sağlar.

İşte bana göre evlilik nedir kısaca söylemek gerekirse bu duygularımı size söylemek ve sizin de evlilik hakkında ki düşüncelerinizi merak ediyorum açıkçası ve sizde paylaşmak evlilik hakkında yada evliliğin ne demek olduğunu yada evliliğin ne olduğunu söylemek isterseniz cevaplarınızı bekliyorum.Evlilik Nedir Kısaca - Yorum Soru Turka 14 Ağustos 2020 14 Ağustos 2020 — 14:45
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular