Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik Nedir Komik - Soru Cevap

Evlilik Nedir Komik

Hayatında evlilik kararı almak biraz korkutucu gelebilir yada bazı endişelere sahip olabilirsiniz. Ancak bunu kendi açınızdan eğlenceye yada komik hale getirebilmek ve biraz olsun gerginliğinizi bu konuda ki endişeleriniz atmanız da fayda var. İşte evlilik nedir komik duruma getirmek evlilik kararınızı ve bunun hakkında ki endişeleriniz den biraz olsun kurtulmanızı sağlar.

Bunun için nette bakarsanız bir sürü komik sözler evliliğe aşka dair bir sürü komik sözler yada komik şeyler vardır. Her şeyden önce birisi ile tanışma aşaması o evlilik öncesi tanışma aşaması insanların birbirini daha yakında tanıması gerçekten zorlu bir süreç olabiliyor. Ve o kişi ile olmayınca türlü türlü garip insanlarla tanışmak zorunda kalıyorsunuz. Taki doğru kişi çıkana dek bu böyle sürüp gidiyor. Ve doğru insanı bulduğunuzu düşündüğünüzde onunla evlilik düşüncelerine dalıp gidebilirsiniz. Taki çevrenizde size karışan insanların ortaya çıkana dek. İşte o zaman durum biraz zor oluyor. Düşünsenize birisi var hayatınızda ve artık evlilik kararı aldınız. Bir ömür boyu yanında olmak isteyeceğiniz kişiyi buldunuz. Ve bu kararı aldıktan sonra size karşı çıkanlar bu karar karışanlar yada kendince karışmaya her şeye karışmaya başlayan insanlar var. Yok demeyin çünkü hangi ülkeye yada hangi geleneğe bakarsanız bakın bunlara hep rastlanıyor. İşte bu durumda bazı zorluklar ortaya çıkıyor. Ve bu durumdan en az hasar alarak bu konuyu evlilik nedir komik sözlerle yada komik bir şekilde açıklayarak hem siz bunalmamış olursunuz hem de karşı tarafın kalbini kırmamış olursunuz.

Gerçekten iyi bir kaçış yolu gibi geliyor bana. Aslında bu yöntemi uygulayan veya deneyen yada hayatını bu şekilde yoluna sokmaya çalışan kişiler var. Evlilik nedir komik bir şekilde açıklamak kendince hayatını biraz olsun renklendirmek hayatın ciddiyetin den uzaklaşmak için kullanan ve biraz olumlu ve eğlenceli yöntemlerle hayatına renk katmak isteyenler oluyor.Evlilik Nedir Komik - Yorum Soru Turka 1 Ağustos 2020 1 Ağustos 2020 — 14:36
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular