Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik Nedir Nasıl Olmalı - Soru Cevap

Evlilik Nedir Nasıl Olmalı

İyi bir evlilik ve güzel mutlu bir evlilik istiyorsanız bence iki tarafında yapması gereken yada emek harcaması gereken şeyler vardır diye düşünüyorum ben. Evlilik nedir nasıl olmalı sorusuna cevap veren bir sürü evlilik uzmanları bu konuda yazılar yazmış veya makaleler yazmıştır.

İyi bir evlilik sağlıklı bir evliliğin olması için evlilik nedir nasıl olmalı sorusuna cevap veren bir sürü kişiler vardır. Bana göre iyi bir evlilik mutlu ve sağlıklı bir evlilik olması için iki kişinin de yani çiftlerin iki tarafı da aynı özeni göstermeli aynı düşüncede olmaları önemlidir diye düşünüyorum. Ayrıca iki tarafında birbirini anlaması birbirinin sözlerini dinlemesi ve saygı duyması önemli diye düşünüyorum. Sağlıklı bir evlilik için birbirini anlayan konuşan birbirine değer ve önem veren kişiler ve birbirlerinin sözlerine saygı duyan ve güven ve saygı ve sevginin için de olduğu bir evlilik hayatı olmalı bence. Bu şartlar olmadığında evde bazı huzursuzlar yada anlaşamazlıklar ortaya çıkıyor. Ve bu gibi küçük gözüken sorunlar büyüyüp gidiyor. Ama aslında birbirinizi dinleseniz ve birbirinizin sözlerini biraz önemseyip değer vermek bunu çözmeden yarar sağlar. Ayrıca evlilik yada nikah kıyılır iken de söylenen söz gibi her koşulda evleneceğiniz kişinin yanında olmasını bilmeniz gerekiyor. Bu tek taraflı olmaz. İki tarafında iyi günde kötü günde her koşulda birbirinin yanın da olması ve birbirine destek olması bence sağlıklı bir evliliğin temel adımlarından birisidir.

Ben sadece evlilik nedir nasıl olmalı konusunda kendi düşüncelerimi sizinle paylaşmak ve bu konuda da sizin de düşüncelerinizi almak ve bir sohbet başlangıcı yapmak için bu ilanı açmak istedim. Evli çiftler de genelikle sorun birbirlerini dinlememesi ve birbirlerini tam olarak anlayamaması gibi geliyor. Tabi daha fazla başka nedenler de olabilir. Ancak iyi ve sağlıklı mutlu evlilik için biraz emek harcamanız ve sevdiğiniz kişiye arada bir tatlı sözler de bulunmak ona belli etmeniz yeterli diye düşünüyorum.Evlilik Nedir Nasıl Olmalı - Yorum Soru Turka 31 Ağustos 2020 31 Ağustos 2020 — 12:41
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular