Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik Nedir Sözleri - Soru Cevap

Evlilik Nedir Sözleri

Evlilik nedir diye bir kişiye sorduğumuzda yada bize sorulduğunda aslında herkesin istediği ancak doğru kişiyi bulmakta zorluk çektiği çünkü doğru kişiyi bulmazsa yanlış yapılan bir evlilik ve iyi sonuçlanmayan sonu ayrılıkla biten bir evlilik oluyor. Bunun için de evlilik nedir sözleri ile ilgili kısa yazıların olduğu veya bunu düşünen veya size evliliğin ne demek olduğunu açıklayan kısa yazılar sözler olduğunu gördüm.

Aslında herkesin evlilik hakkında bir düşüncesi vardır. Kimisinin hayalleri vardır kimisinin düşlediği istediği arzu ettiği bir evlilik hayali vardır. Bazılarının ki bu durumda gerçekleşir. Çünkü evlenmeye karar verdiğinde isteğine göre hem aklı hem kalbi ile hareket eder. Ancak bazılarının ki yanlış sonuçlanan kötü biten bir evlilikle sonuçlanır. Çünkü ya mantığı ile hareket etmiştir. Yada sadece kalbini dinlemiştir. Aslında burada önemli olan hem mantığını dinlemek hem de kalbini dinlemek bence daha önemli. Ve bu durumu açıklayan yada evliliğin ne olduğunu açıklayan kısa ama tam olarak bizim ne demek istediğimizi anlatan sözler veya cümleler var. Ve bunlar evlilik nedir sözleri ile yazdığımızda karşımıza çıkan tam anlamıyla bizim ne demek istediğimizi açıklayan sözler olmakta.

Aslında bence bu sözler okumak önemli. Çünkü kişilerin düşüncelerin den veya yorumlarından ortaya çıkmış ve bizi tam olarak anlatan bir söz bulma olasılığımız yüksek oluyor. Nasıl bir aşk yada duygusal bir söz okuduğumuzda bize uygun olduğunu düşünüyorsak evliliğin ne demek olduğunu anlatan kısa ama açıklayıcı bir söz okuduğumuzda da bize uygun olduğunu veya bizim ne demek istediğimizi açıklayan sözler olduğunu göreceğiz. Bunun için de evlilik nedir sözleri okumak özellikle kendimize hayallerimizde ki evliliği anlatan yada düşündüğümüz evliliği anlatan söz okumak insanın daha mutlu eder.Evlilik Nedir Sözleri - Yorum Soru Turka 11 Eylül 2020 11 Eylül 2020 — 15:55
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular