Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik Nedir Yorumlar - Soru Cevap

Evlilik Nedir Yorumlar

Evlilik hakkında herkesin yaşamış olduğu bir deneyim yada yaşamamış olsa da yani evlenmemiş olsa da bildiği yada fikri vardır. İşte bunun için evlilik nedir yorumlar alarak bu konuya değinmek istedim. Aslında bir arkadaş çevremizde sohbet eder iken bile.

Evlilik konusu açıldığında arkadaşlarımızdan fikir alırız yada onların evli ise evlilik hakkındaki düşüncelerini dinleriz. Evli değil de bekar ise o zaman da yine evlilik hakkında ki düşüncelerini ve aynı zamanda nasıl bir evlilik hayal ettiklerini nasıl bir aile kurmak nasıl bir evlilik düşündüklerini öğreniriz. Ancak aynı zamanda ben bunu bir forum sitesin de konuşular iken denk gelmiştim ve evlilik nedir yorumlar halinde açıklayan yorum atarak birlikte düşüncelerini paylaşan kişiler olduğunu gördüm. Yani bu sadece arkadaşlarınla yada çevrendeki kişilerle yapmak zorunda olmadığını aynı zamanda nette forum sitelerinde yada bunu gibi arkadaşlık sitelerinde de bu konuya değiniliyor ve bu konu üzerinde sohbet edilip arkadaşlık kurmak arkadaş olan kişiler olduğunu gördüm. Ben de bunun için bu konuyu bir başlangıç olarak en azından sohbet başlangıcı olarak bu konuyu açmak ve düşüncelerimi paylaşmak ve sohbet etmek isteyen arkadaşlara ulaşmak için bu ilanı açmak mantıklı geldi.

Tabi arkadaşlık kurmak için illa bu konuya ihtiyaç yok ancak benim aklıma gelen ve hem sohbet başlangıcı olabilecek bu konu ile ilgili bir ilan açmak hem de düşüncelerimi paylaşabileceğim için uygun gözüktü. Sizin de evlilik nedir yorumlar yada fikirlere ihtiyacınız varsa bu konu hakkında ki düşünceleriniz varsa konuşabiliriz ve sohbet başlangıcı yapabiliriz.Evlilik Nedir Yorumlar - Yorum Soru Turka 10 Eylül 2020 10 Eylül 2020 — 13:38
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular