Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik Uyumu Nedir - Soru Cevap

Evlilik Uyumu Nedir

Evlilik uyumu aslında bir sır değil yada başarması zor bir şey değil. Belki duydunuz belki hiç duymadınız yada dikkat etmediniz. Ancak evlilik uyumu nedir yada bu konuyu bilen yada bir kaç fikri olan veya olmayan kişiler olabilir. Bunun için aslında bu uyum konusu yeni bir şey yada çok bir çaba harcayacağınız bir durum değil.

Yakın bir zamanda duyduğum evlilik uyumu nedir sorusunu bende sizinle kendi düşüncelerimi bu konu hakkında ufak tefek düşüncelerimi sizinle paylaşmak istediğim için bu ilanı açmak istedim. Evlilik uyumu yada bir uyum sağlayabilmek için birbirlerinin her zaman ufak tefek sorunlarda kaçmaya yada konuşmamaya yada aynı fikirde gibi görünüp fikirlerini söylemekten çekinirler. Ancak bence uyum sağlamak için aslında bunlar yanlış düşünceler yada davranışlar bana göre. Önemli olan burada düşüncelerini fikirlerini açıkca söyleyeceksin ki karşında ki kişiye dürüst olabileceksin. Ve bu sayede de evliliğiniz yada ilişkiniz aranızda ki sorunlardan kaçmak yerine konuşarak çözüm aramak daha mantıklı olacak. İşte bunun için asıl olan uyum konuşmaktan birbirini anlamaktan ve buna değer olduğunu düşünmekten geçer diye düşünüyorum.

Aynı zamanda evlilik uyumu hakkında bir sürü yazılar olduğunu gördüm. Bence birbirini anladıktan ve konuştuktan sonra biraz çaba ve emek harcayarak mutlu ve uyumlu bir evlilik yakalayabiliriz diye düşünüyorum. Tek tarafın anlamaya çalışması yada tek tarafın uğraşması ile olmayan bir durum bu iki tarafında arasında ki uyumu sağlayabilmek için iki tarafın da aynı enerjiyi ve çabayı harcaması gerek diye düşünüyorum. Evlilik uyumu nedir diye soru sorulduğunda en azında kendi düşüncelerimle size biraz bu konuda bahsetmek ve buna değinmek istedim.Evlilik Uyumu Nedir - Yorum Soru Turka 6 Eylül 2020 6 Eylül 2020 — 12:22
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Benzer sorular